Samsung Galaxy Ace – poznaj różnice między seriami.

Pierwszy Samsung Galaxy Ace zadebiutował na rynku w 2011 roku. Jego pierwowzorem był jeden z popularniejszych w Polsce modeli koreańskiej marki – Samsung Spica. Rok rocznie pokazywały się kolejne wersje z serii Galaxy Ace. Jak wyglądają ich specyfikacje? Czym różnią się między sobą poszczególne modele?


Samsungi z serii Ace, to smartfony przeznaczone na rynek średniej i niższej półki. Zachęcają do zakupu swoją ceną, która biorąc pod uwagę ich możliwości, jest najatrakcyjniejsza względem konkurencji. My również zachęcamy do naprawy Samsunga niskim kosztem w naszym serwisie.

 

Samsung Galaxy Ace

Galaxy Ace korzysta z systemu Android 2.3, a jego działanie nie jest może oszołamiające, jednak dla większości użytkowników w zupełności wystarczające. Pomimo dość przychylnego na pierwszy rzut oka wyglądu, Galaxy Ace szybko traci na estetyce podczas użytkowania. Pozytywnym zaskoczeniem w modelu jest sam ekran dotykowy (Samsung Galaxy Ace digitizer), odporny na zarysowania i dodatkowo wzmocniony szkłem Gorilla Glass.

 

Samsung Galaxy Ace 2

Ace 2 z 2012 roku wykorzystuje nowy typ ekranu, który został stworzony przez samego Samsunga. PLS zapewnia większe kąty widzenia, a jakość wyświetlenia jest lepsza w porównaniu do innych ekranów LCD. Tak jak poprzednik korzysta z Androida 2.3.

 

Samsung Galaxy Ace 3

Różnice pomiędzy poprzednikami, a Galaxy Ace 3 są oszołamiające. Przypomina on bardziej, na pierwszy rzut oka, modele z wyższej półki cenowej Samsunga – Galaxy S. Niewielkie rozmiary „trójki” pozwalają obsługiwać go nawet jedną ręką, a nowy system – Android 4.2 działa całkiem sprawnie. 5Mpix aparat to jak na średnią półką telefonów komórkowych, całkiem nieźle. Przy dobrym oświetleniu zdjęcia wychodzą szczegółowo z realistycznie odwzorowanymi kolorami.

 

Samsung Galaxy Ace 4

Jest nieco większy od swojego poprzednika, ma to związek z większą przekątną ekranu, która wynosi w jego przypadku 4.3 cala. Był jednym z najlepiej sprzedających się telefonów w swojej klasie cenowym w roku 2014. Długi czas pracy baterii i przyzwoita wydajność to główne zalety modelu Ace 4.