Oferty pracy

Poniżej znajdziesz aktualnie otwarte oferty pracy w Siedlcach w naszej dynamicznie rozwijającej się firmie ismartfon.pl. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Nasz zespół, to grupa profesjonalnych młodych ludzi chcących nieustannie się uczyć. Członkowie zespołu stale poszerzają swoją wiedzę i zdobywają nowe doświadczenia w branży. Naszych doradców handlowych i serwisantów łączy wspólny cel. Jest nim zadowolenie naszych klientów.

Już teraz masz możliwość dołączyć do zespołu ismartfon.pl. Firmy nieustannie rozwijającej się od 2013 roku. Rok 2019 jest dla nas rokiem, w którym skupimy się na obsłudze odbiorców z całego kraju.

Doradca klienta/sprzedawca

Obowiązki:

  • profesjonalna obsługa klientów (odpowiedzi na zapytania i doradztwo)
  • sprzedaż produktów w punkcie sprzedaży firmy ismartfon.pl
  • raportowanie sprzedaży
  • dbanie o porządek i ekspozycję w miejscu pracy
  • budowanie pozytywnych i trwałych relacji z klientem

Wymagania:

  • komunikatywność
  • łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich
  • potencjał handlowy, najlepiej poparty doświadczeniem
  • samodyscyplina i dobra organizacja
  • umiejętność pracy w zespole
  • wiedza techniczna o telefonach komórkowych
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • pracę w nieustannie rozwijającej się firmie
  • bycie częścią młodego i dynamicznie rozwijającego się zespołu
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa + możliwe premie)
  • możliwość rozwoju zawodowego

Jeśli uważasz, że ta pozycja jest dla Ciebie przyślij swoje CV na e-mail dostępny w stopce strony lub najlepiej przynieś je do nas osobiście do punktu przy ulicy Wojskowej 6 w Siedlcach.

Przesłane CV musi zawierać następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”

Serwisant

Obowiązki:

  • naprawa urządzeń elektronicznych (smartfony, tablety, etc.)
  • prowadzenie dokumentacji wykonywanego zlecenia
  • kontakt z klientem w razie potrzeby
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • obsługa stacji lutowniczej Hot air

Wymagania:

  • realne umiejętności serwisowania sprzętu elektronicznego
  • umiejętności naprawiania oprogramowania lub sprzętu
  • sprawność w działaniu
  • efektywne diagnozowanie usterek
  • motywacja do pracy
  • samodyscyplina i dobra organizacja pracy
  • umiejętność samodzielnej analizy sytuacji (potrzebne części, dotrzymanie terminu naprawy, etc.)
  • chęć rozwoju i łatwość w zdobyaniu wiedzy
  • kultura osobista

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia (możliwe premie)

Jeśli uważasz, że ta pozycja jest dla Ciebie przyślij swoje CV na email dostępny w stopce strony lub najlepiej przynieś je do nas osobiście do punktu przy ulicy Wojskowej 6 w Siedlcach

Oferty pracy będą dostępne do chwili znalezienia odpowiedniego kandydata. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.