Największa bateria do smartfona na świecie

No comments yet

Smartfony są fajne, bo mają mnóstwo przydatnych funkcji, duży kolorowy wyświetlacz i dużą moc obliczeniową. Niestety czas pracy pozostawia wiele do życzenia. Cały czas trzeba mieć ładowarkę pod ręką, aby na bieżąco uzupełniać zasób energii. Zastanawiałeś się jaka jest największa bateria do smartfona? Chodzi oczywiście o pojemność, a nie gabaryty.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które pragną, aby czasy Nokii 3210 wróciły, gdy podłączało się ją do ładowania raz na tydzień lub nawet rzadziej i później zapominało się o tym obowiązku na kolejne wiele dni, już niedługo wejdzie na rynek urządzenie, które sprawi, że mogą się spełnić Twoje marzenia. I wcale nie oznacza to, że będziesz musiał korzystać z czarno-zielonego pikselowatego wyświetlacza i grać w ‘węża’ – stary dobry Snake ;) Słyszałeś już o urządzeniu Oukitel K10000?

telefon Oukitel K10000 bokiem

 

Największa bateria do smartfona – jakie są różnice?

zdjęcie oukitel k10000 - ring king

Oukitel K10000

W naszym serwisie telefonów komórkowych naprawiamy codziennie wiele różnych modeli telefonów komórkowych, więc znamy je od podszewki. Ty na pewno też wiesz, że czas użytkowania jakiegokolwiek smartfona rzadko przekracza 10h. Co byś powiedział, gdybyś zamiast na 10h mógł zapomnieć o ładowarce na 10 dni?! Brzmi jak baśnie z tysiąca i jednej nocy, ale już za kilka dni będziesz mógł sam to sprawdzić. Mianowicie do sprzedaży wchodzi Oukitel K10000 nazwany tak ze względu na swoją ogromną baterię o pojemności 10,000mAh.

Gdy telefonu będziemy używać w sposób ‘normalny’ po jednym naładowaniu baterii powinniśmy się nim cieszyć od 10 do 15 dni. Jest to wysoko postawiona poprzeczka, ale z inteligentnym systemem zarządzania jest to absolutnie możliwe.

Nowoczesny smartfon, aby mógł pracować przez tak wiele dni musi być w pewnym stopniu okrojony. Parametry smartfona Oukitel K10000 nie dorównują tym, które znajdziemy w produktach z najwyższej półki na rynku.najwieksza bateria do smartfona oukitel k10000

Posiada on czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1-Ghz, 2 GB pamięci RAM, 720×1280 IPS HD (720p) 5 calowy ekran, aparaty 2-MP i 8-MP odpowiednio przednia i tylna, i 16GB rozszerzalnej pojemności. Jest obsługiwany przez Android 5.1 – ale spójrzmy na ten produkt obiektywnie, specyfikacja nie jest jego głównym atutem marketingowym. Pojemność jest – największa bateria do smartfona znajduje się właśnie w tym modelu.

Założę się, że jest bardzo dużo takich osób, które byłyby bardzo szczęśliwe posiadając smartfona nie mającego takiej mocy obliczeniowej jak ostatni Samsung Galaxy i iPhone jeśli oznaczałoby to możliwość dzwonienia bez ładowania przez prawie dwa tygodnie – szczególnie chodzi tu o tych, którzy regularnie podróżują do odległych zakątków świata. Koszt to US$240 lub US$199 w przedsprzedaży, co wygląda absolutnie wporządku.

Tutaj znajdziecie od producenta video Oukitel K10000 na youtube

Telefon ma także inne zalety, poza baterią o największej pojemności dostępnej do tej pory w telefonie komórkowym. Oto one:

  • nietuzinkowy wygląd
  • metalowa obudowa
  • 4G LTE
  • jest dual-SIM, czyli obsługuje dwie karty
  • wymiary: 143 x 77 x 9 mm
  • waga: 184g
  • stosunek wielkości ekranu do obudowy – 86%
  • największa bateria do smartfona osiąga pełne naładowanie w 3,5h
  • Reverse Charge – jak dla mnie najciekawsza funkcja. Może naładować 3(!) iPhone 6s Plus ze swojej baterii i wciąż zostanie mu 10% energii

Zamówić możecie go sobie tutaj: Sklep GearBest

Wysyłkowa naprawa telefonów jest naszą nową usługą, więc jeśli nie planujecie wymiany telefonu i chcecie przywrócić ‘do życia’ swój obecny telefon napiszcie lub zadzwońcie do nas :) Chętnie pomożemy.

Dowiedz się więcej o serwisie telefonów ismartfon w Siedlcach


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *