Serwis telefonów, tabletów – Siedlce

Naprawa komputerów i laptopów - serwis Siedlce

Siedlce - Wymiana Szybki W Serwisie Telefonów Ring King

Serwis i naprawa telefonów – Siedlce

Nasz serwis telefonów mieści się Siedlcach przy ulicy Składowej 29. Naprawa telefonu w naszym serwisie to gwarancja profesjonalnej naprawy. Sprzęt po naprawie jest objęty roczną gwarancją, a sama naprawa jest przeprowadzana w ekspresowym tempie. Nasi serwisanci pracują bez wytchnienia żeby zadowolić nawet najbardziej nierozłącznych użytkowników swoich smartfonów. Większość części serwisowych mamy dostępnych na stanie w swoim magazynie w Siedlcach co pozwala nam na szybką naprawę.

Co naprawia nasz serwis telefonów w Siedlcach?

Zajmujemy się kompleksowo naprawą telefonów, wymienimy takie elementy jak:

 • zbitą szybkę,

 • pęknięty wyświetlacz,

 • niedziałające przyciski,

 • zużytą baterię,

 • zbitą klapkę,

 • wymiana złącza SIM,

 • wymiana portu ładowania,

 • zmiana oprogramowania,

 • odblokowanie zablokowanego telefonu,

 • naprawiamy zalane telefony.

 

Jakie telefony naprawia nasz serwis w Siedlcach?

Najczęściej naprawiamy telefony Sony, Samsung oraz LG ale zajmujemy się naprawą wszystkich telefonów więc jeśli szukasz serwisu, który naprawi Twojego popsutego smartfona w Siedlach to dobrze trafiłeś. Skontaktuj się z nami nawet jeśli inny serwis proponował Ci dużą kwotę za naprawę i uznałeś, że nie warto naprawiać tego telefonu.

Specjalna oferta wymiany zbitej szybki w telefonie!

Ring King Serwis Maszyny Wymiana Zbitej Szybki Wyświetlacza

Koszta naprawy w naszym serwisie są często dwukrotnie, a nawet trzykrotnie niższe niż u konkurencji. Dzieje się tak dlatego, że jako nieliczni w Polsce potrafimy wymienić samą zbitą szybkę w telefonie, pozostawiając wyświetlacz. Ten proces nazywa się regeneracją LCD i piszę o nim więcej na tej stronie https://ismartfon.pl/naprawa-telefonu/regeneracja-lcd/.

Ile kosztuje naprawa zbitej szybki w telefonie?

Nasz cennik napraw dotyczący wymiany ekranu w popsutym smartfonie jest dotępny na stronie www.ismartfon.pl/naprawa-telefonow. Na tej stronie jest do wyboru wymiana samej zbitej szybki lub kompletnego ekranu. Jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu swojej usterki poprostu do nas zadzwoń a pomożemy Ci. Tutaj znajdziesz nasze dane kontaktowe www.ismartfon.pl/kontakt.

Jak wygląda proces naprawy w waszym serwisie?

Staramy się go uprościć do minimum formanlości, my też nie lubimy “papierologii”. Możesz poprostu przyjść do naszego serwisu w godzinach pracy, a pracujemy w tygodniu od 8 do 17, a w sobotę od 10-14. Porozmawiamy o powstałej usterce i zaproponujemy rozwiązanie problemu, tak żeby nie tylko nasz serwis był zadowolony ale również nasz klient.

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów dlatego oferujemy bardzo konkurencyjne kwoty na naprawienie zepsutego telefonu. Dbamy o każdy detal podczas naprawy i testujemy każdy element przed montażem dla pełnej satysfakcji. Każdy telefon jest pojedynczo sprawdzany i testowany. Musi przejść nasze testy, do których podchodzimy restrykcyjnie, uznajemy tylko fachową naprawę i jeśli mamy jakieś zastrzeżenia do swojej pracy to powtarzamy proces naprawy aż uzyskamy oczekiwany rezultat. Możesz zobaczyć naszę pozytywne opinie w wizytówce google, którę świadczą o naszym fachowym podejściu do wykonywanej pracy.

Naprawa telefonu w kilka godzin?

Zależy Ci na naprawie tego samego dnia? Umów się telefonicznie. Ustalimy dogodny termin i zrealizujemy naprawę tego samego dnia!

Co więcej niż naprawa telefonu?

Dostarczamy również akcesoria do telefonów takie jak:

 • szkło hartowane,

 • szybka ładowarka micro USB oraz typ C,

 • ładowarka samochodowa,

 • etui na telefon,

 • słuchawki,

 • kabel do ładowarki

 

Serwis i naprawa tabletów – Siedlce

Wyświetlacz w tablecie wymaga wymiany? Może zbiła się sama szybka? Nie martw się, można go uratować. Nasz serwis zajmuje się wymianą zepsutych elementów w tabletach. Zaoferujemy Ci bardzo przystępną cenę naprawy żebyś mógł znów korzystać i cieszyć się swoim sprzętem. Skontaktuj się z nami nawet jeśli inny serwis życzy sobie za naprawę astronomiczne sumy.

Serwis telefonów przez internet i serwis telefonów lokalnie – Siedlce, Biała Podlaska, Białystok, Lublin, Mińsk Mazowiecki, Warszawa i cała Polska. Najczęściej serwis telefonów Samsung, serwis telefonów Huawei, serwis telefonów LG, serwis telefonów Xiaomi.

Specjalna oferta wymiany zbitej szybki w tablecie

Ring King Serwis Autoklaw Z Logo Naprawa Pękniętej Szybki

Często w tablecie pęka sama szybka ale nie każdy jest w stanie wymienić samą zbitą szybkę. W konsekwencji inne serwisy wymieniają kompletny ekran, co generuje duże koszty bo wyświetlacz jest bardzo drogim podzespołem. Dlatego warto się do nas zgłosić, bo jako nieliczni w Polsce oferujemy regeneracje wyświetlaczy LCD.

Usterki w tabletach które naprawiamy.

Nasz serwis w Siedlcach, naprawi nie tylko zbitą szybkę czy uszkodzony wyświetlacz. Często w tablecie psuje się złącze ładowania, zajmujemy się wymianą tego elementu. Zdarza się, że bateria już słabo trzyma, możesz liczyć na naszą pomoc również w tym zakresie. Masz inny kłopot ze swoim tabletem? Zgłoś się do nas, pomożemy.

Twoje urządzenie jest zalane lub miało kontakt z wilgocią?

Nie zwlekaj. Tutaj liczy się czas. W środku Twój sprzęt może już korodować i z każdym dniem zwłoki może być trudniej przywrócić go “do życia”. W naszym serwisie w Siedlcach zajmujemy się naprawą zalanych urządzeń. Jesteśmy w stanie wlutować i wymienić skorodowane podezpoły na płycie głównej.

Telefon lub tablet od tak odmówił działania?

Może to wskazywać na uszkodzony układ na płycie głównej. Jeśli Twój telefon jest z wyższej półki cenowej warto zastanowić przywóceniem go do sprawności. Koszta wymiany elementów na płycie głównej wahają się od 100 do nawet 500zł w skrajnych przypadkach. Czasem jednak telefon jest wart kilka tysięcy więc nadal warto. W przypadku telefonów ze średniej półki jakościowej często bardziej opłacalna może być wymiana całej płyty głównej. Świadczymy taką usługę więc jeśli Twój sprzęt wymaga takiej naprawy to możesz się do nas zgłosić.


Serwis telefonów przez internet i serwis telefonów lokalnie – Biała Podlaska, Białystok, Lublin, Mińsk Mazowiecki, Warszawa i cała Polska. Najczęściej serwis telefonów Samsung, serwis telefonów Huawei, serwis telefonów LG, serwis telefonów Xiaomi.