0 produktow - 0.00

Wymiana szybki Xiaomi

Remaining characters: 160

Promocja!
Wymiana szybki Xiaomi
20190409 151329Wymiana szybki w Xiaomi Mi 9T, wymiana wyświetlacza

Darmowe wysyłki sprzętu

Najwyższa jakość części

✓ 12 miesięcy gwarancji door-to-door

 

  Wymiana samej szyby (regeneracja LCD) – wybierz tą opcję jeśli uszkodzona jest sama szybka, a obraz pokazuje się poprawnie

ⓘ  Wymiana kompletnego ekranu – wybierz tą opcję jeśli obraz jest rozlany lub jest całkowicie „czarny”

Naprawiony telefon na piątek, 05 marzec 2021 zamów w ciągu


4.97 out of 5 based on 155 customer ratings

Cena: 150.00589.00

533 klientów kupiło

Wyczyść

Opis produktu

 ismartfon.pl (ringking.pl 2013-2018) - serwis telefonów online

Wymiana zbitej szybki lub wyświetlacza - Xiaomi

Oferujemy naprawę większości modeli telefonów Xiaomi. Naprawimy częściowo stłuczony lub całkowicie zbity ekran w telefonie Xiaomi. Naprawienie telefonu nie zajmuje dłużej niż 72 godziny. Koszt naprawy Xiaomi, który oferujemy jest bardzo atrakcyjny. Poznaj nasz cennik naprawy smartfonów Xiaomi. Wystarczy, że wybierzesz swój model telefonu i wskażesz uszkodzenie. Cena, którą zobaczysz jest całkowitym kosztem naprawy. Nie ma, żadnych haczyków, ukrytych kosztów itp. Potrzebujesz porady, którą naprawę wskazać?

Wybierz wymianę samej szybki (regeneracja LCD) jeśli obraz na Twoim telefonie Xiaomi wyświetla się poprawnie, a szybka jest popękana.

Wybierz wymianę kompletnego ekranu jeśli obraz na Twoim smartfonie Xiaomi jest rozlany lub ekran jest całkowicie czarny.

Naprawa telefonu Xiaomi

Twój smartfon Xiaomi wymaga naprawy? Upadł i zbił się ekran? Dobrze trafiłeś. Nasz serwisów smartfonów realizuje naprawy Xiaomi, a w dodatku robimy to szybko i tanio (wiem, brzmi jak banał ale tak jest). Wspomne, że nasza pasja do urządzeń elektronicznych przekłada się na jakość wykonywanych usług więc jeśli zamierzasz zlecić nam naprawę swojego smartfona to nie będziesz rozczarowany.

Które modele Xiaomi naprawiamy? W zasadzie wszystkie! Xiaomi nie ma przed nami tajemnic więc jeśli potrzebujesz naprawić swój telefon to jesteś we właściwym miejscu. Najczęściej naprawiamy szybki oraz wyświetlacze (zamienniki lub oryginalne) w tych modelach telefonów:

 • Xiaomi 4a, 4x i Xiaomi Note 4x
 • Xiaomi Mi A1, Mi A2, Mi A2 Lite, Mi A3
 • Xiaomi Mi Mix i Mi Mix 2, Mi Mix 2s oraz Xiaomi Mi Mix 3
 • Xiaomi Redmi 5a, Redmi 5, Redmi 5 Plus
 • Xiaomi Redmi Note 5, Note 5a Prime, Redmi Note 6 pro, Redmi 6/6a
 • Xiaomi Redmi Note 7 i Redmi Note 7 pro, Xiaomi Redmi 7a lub 7
 • Xiaomi Redmi Note 8 pro, Xiaomi Redmi Note 8t, Xiaomi Redmi Note 8, Xiaomi Redmi 8a lub 8
 • Xiaomi Mi 8 oraz M8 Lite
 • Xiaomi Mi 9, Mi 9 SE, MI 9T oraz Mi 9T pro
 • Xiaomi Redmi Note 9s / 9pro | Xiaomi Redmi Note 9 | Xiaomi Redmi 9a lub 9
 • Xiaomi Pocophone F1
 • oraz pozostałe modele Xiaomi

Pamiętaj, że nie ograniczamy się do wymiany ekranu więc jeśli potrzebujesz naprawić coś więcej to również się tym zajmiemy.

Dodatkowe usługi podczas naprawy - Xiaomi

Możesz liczyć na nasze wsparcie. Nie wiesz co się uszkodziło? Dlaczego sprzęt przestał działać? Bez obaw, przyślij go do nas, a my zdiagnozujemy go za darmo. Co więcej, transport telefonu do serwisu ismartfon.pl jest darmowy. Na tym nie koniec. Odsyłamy również za darmo! Co o tym myślisz? Ja uważam, że to nietypowe podejście do klienta zaowocuje zaufaniem, którym nas obdarzy. Wiemy, że naprawy, których dokonujemy są solidnie wykonane. Dlatego każda naprawa objęta jest 12 miesięczną gwarancją door-to-door. Co to oznacza? To, że jeśli zawalimy robotę (co się praktycznie nie zdarza) to zrealizujesz naprawę gwarancyjną bez wychodzenia z domu. Zaufaj nam i zamów naprawę!

Koszt naprawy, cena wymiany szybki - Xiaomi

Cena naprawy telefonu Xiaomi zależy od powstałego uszkodzenia oraz modelu Xiaomi. Obecnie większość ekranów Xiaomi ma sklejoną szybkę z wyświetlaczem na całej powierzchni specjalnym przeźroczystym klejem. Zastosowanie tej metody znacznie utrudnia wymianę samej szybki w Xiaomi.  Natomiast nie jest to niemożliwe jak twierdzi wiele lokalnych serwisów. Mówią tak ze względu na to, że nie chce im się tłumaczyć przed klientem dlaczego wstawiony wyświetlacz zamienny gorzej świeci, gorzej reaguje na dotyk itd. Pamiętaj! Warto zachować swój oryginalny wyświetlacz LCD w telefonie. Ma on dużo lepszy kontrast obrazu od zamiennika, a także został wykonany z lepszych materiałów. Uwielbiamy wymieniać samą szybkę w telefonach Xiaomi, znamy się na tym, bo robimy to codziennie. Chcesz żeby Twój smartfon został naprawiony tanio i zachował oryginalny ekran? Zamów wymianę szybki w naszym serwisie telefonów. Będziesz mile zaskoczony czasem realizacji.

Czy warto naprawiać telefon Xiaomi?

Telefony Xiaomi od początku były bardzo interesujące i ich naprawa z pewnością się kalkuluje. Najlepsze, że można ją przeprowadzić tanio. Np. w porównaniu do telefonu Samsung czy iPhone koszt naprawy jest 2 lub 3 razy niższy! Xiaomi w ten sposób niedługo zdominuje rynek smartfonów, co już robi z wielkim sukcesem pomimo małych nakładów marketingowych. W Polsce jest już wielu "wyznawców" tej marki i wcale im się nie dziwie. Sam jestem po części jednym z nich, bo doskonale ich rozumiem. Wiadomo, że w naszym kraju trzeba się liczyć z zarobionymi pieniędzmi i nie możemy sobie pozwalać na przeznaczanie pensji na zakup telefonu (ceny iPhone są zawrotne!). Xiaomi już dawno dogonił markę Apple, a myślę że już jest przed nimi w wielkim wyścigu olbrzymich korporacji. Chcesz naprawić swój telefon Xiaomi? Dobrze trafiłeś. Znamy się doskonale na ich naprawię i zlecając nam naprawę będziesz zadowolony z jej efektów. Czas realizacji również mile Cię zaskoczy.

Dodatkowe informacje

Model

Xiaomi Pocophone F1, Xiaomi Mi A1, Xiaomi Mi A2, Xiaomi Mi A2 Lite, Xiaomi Mi A3, Xiaomi Mi Mix 3, Xiaomi Mi Mix 2s, Xiaomi Mi Mix 2, Xiaomi Mi Mix, Xiaomi Mi Max 3, Xiaomi Mi Max 2, Xiaomi Mi Max, Xiaomi Mi Note 2, Xiaomi Mi 9T, Xiaomi Mi 9T pro, Xiaomi Mi 9 SE, Xiaomi Mi 9, Xiaomi Mi 9 Lite, Xiaomi Mi 8 Lite, Xiaomi Mi 8, Xiaomi Mi 6x, Xiaomi Mi 6, Xiaomi Mi 5x, Xiaomi Mi 5c, Xiaomi Mi 5s Plus, Xiaomi Mi 5s, Xiaomi Mi 5 pro, Xiaomi Mi 5, Xiaomi Redmi S2, Xiaomi Redmi Note 9s / 9pro, Xiaomi Redmi Note 9, Xiaomi Redmi 9a lub 9, Xiaomi Redmi Note 8 pro, Xiaomi Redmi Note 8t, Xiaomi Redmi Note 8, Xiaomi Redmi 8a lub 8, Xiaomi Redmi Note 7 pro, Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Redmi 7a lub 7, Xiaomi Redmi 6a lub 6, Xiaomi Redmi Note 6 pro, Xiaomi Redmi Note 5a, Xiaomi Redmi Note 5a Prime, Xiaomi Redmi Note 5 PRO, Xiaomi Redmi Note 5, Xiaomi Redmi 5a, Xiaomi Redmi 5 Plus, Xiaomi Redmi 5, Xiaomi Redmi Note 4 lub 4x, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Redmi 4a, Xiaomi Redmi Pro, Xiaomi Redmi Note 3

Rodzaj naprawy

Wymiana samej szyby, Wymiana kompletnego ekranu

Pytania i odpowiedzi

Czym się zajmujecie? ▼
Naprawiamy telefony. Oferujemy wyłącznie profesjonalną naprawę. Pamiętaj proszę, że samodzielna naprawa nowszych smartfonów jest niewykonalna.
Czy czas naprawy może ulec zmienie? ▼
W 98% napraw wyrabiamy się na czas. Opóźnienie najczęściej wiąże się to z brakiem materiałów koniecznych do finalizacji naprawy.
Czy wystawiacie faktury VAT? ▼
Wystawiamy faktury bez VAT, ismartfon.pl jest legalną firmą i płaci podatki (niestety) ale nie jesteśmy płatnikiem VAT.
Czy naprawiacie mi telefon na miejscu, "od ręki"? ▼
Nie ponieważ naprawa trwa kilka godzin. Możesz naprawić swój telefon w ciągu jednego dnia, natomiast termin ten trzeba wcześniej ustalić.
Czy mogę dostarczyć telefon osobiście? ▼
Tak, nasz serwis mieści się w Siedlcach przy ulicy Składowej 29. Zapraszamy. Poniedziałek - piątek 8-17, Sobota 10-14
Jak i kiedy mam zapłacić za naprawę? ▼

Wybór należy do Ciebie: za pobraniem - przy odbiorze przesyłki lub płatność z góry - przelewem

Usługi dodatkowe

Szkło hartowane 2.5d - 15zł

Szkło hartowane 3d - 29zł

Zmiana oprogramowania - 69zł

 

Wymiana:

Aparatu głównego – 89 zł

Aparatu przedniego – 69 zł

Baterii – 69 zł

Głośnika dzwonków – 59 zł

Głośnika rozmów – 59 zł

Klapki – 69 zł

Mikrofonu – 79 zł

Portu ładowania – 79 zł

Złącza audio – 79 zł

Złącza sim – 99 zł

Inne – indywidualna wycena

Uwaga. W niektórych telefonach wymagane jest odklejenie ekranu do wymiany jakichkolwiek podzespołów. W takim przypadku cena będzie się różniła od tej, którą tutaj widzisz.


 • W przypadku naprawy gwarancyjnej urządzenie należy dostarczyć do serwisu iSerwis sp. z o. o. w Siedlcach poprzez zamówionego przez nas po odbiór urządzenia kuriera.

 • Na naprawę udziela się 12 miesięcznej gwarancji, która obejmuje wyłącznie zakres wykonywanych napraw.

 • Nie odpowiadamy za wady ukryte oraz nieprawidłowości w funkcjonowaniu urządzenia powstałe w skutek poprzednich napraw nie wykonanych w naszym serwisie, związanych lub nie związanych z obecnie wykonywaną naprawą.

 • Uprawnienia z tytułu gwarancji nie obejmują prawa zleceniodawcy do domagania się zwrotu utraconych zysków w czasie trwania naprawy gwarancyjnej.

 • Gwarancja nie obejmuje pogarszania się jakości produktu spowodowanego mechanicznym uszkodzeniem produktu, użytkowaniem produktu w nieodpowiednich warunkach (nadmierna wilgotność, zbyt wysoka lub niska temperatura, wystawienie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, itp.), przeróbkami i zmianami konstrukcyjnymi produktu oraz naprawami wykonanymi samodzielnie lub przez inny serwis.


 

 • Zleceniodawcy przysługuje zwrot poniesionych kosztów naprawy w przypadku, gdy w okresie gwarancji dokonano 3 naprawy, a produkt nadal wykazuje wady lub punkt serwisowy stwierdzi, że powstała wada niemożliwa do usunięcia.

 • Gwarancja jest wydłużana o czas jaki telefon przebywa w serwisie w czasie napraw gwarancyjnych.

 • Serwis iSerwis sp. z o. o. przyjmujący do naprawy w/w produkt nie ponosi odpowiedzialności za utratę jakichkolwiek danych właściciela produktu w czasie wykonywania napraw gwarancyjnych. Niniejszy dokument nie zapewnia właścicielowi produktu zachowania żadnych ustawień produktu innych niż fabryczne, czyli danych wprowadzonych przez użytkownika lub aplikacji dodatkowo zainstalowanych w produkcie przekazanym do serwisu.

 • Użytkownik przekazujący produkt do serwisu iSerwis sp. z o.o. w celu dokonania naprawy gwarancyjnej akceptuje wszystkie powyższe warunki

 • Serwis iSerwis sp. z o. o. odrzuci gwarancje gdy plomba zamontowana po naprawie będzie przełamana, urwana lub naderwana. Uszkodzenie plomby jest jednoznaczne z utratą gwarancji.


Pozostałe regulacje odnośnie warunków gwarancji określa regulamin świadczenia usług ismartfon.pl
Call Now Button