0 produktow - 0.00

Wymiana szybki Samsung

Remaining characters: 160

Promocja!
Wymiana szybki Samsung

Darmowe wysyłki sprzętu

Najwyższa jakość części

✓ 12 miesięcy gwarancji door-to-door

 

  Wymiana samej szyby (regeneracja LCD) – wybierz tą opcję jeśli uszkodzona jest sama szybka, a obraz pokazuje się poprawnie

ⓘ  Wymiana kompletnego ekranu – wybierz tą opcję jeśli obraz jest rozlany lub jest całkowicie „czarny”

Naprawiony telefon na wtorek, 11 luty 2020 zamów w ciągu


5.00 out of 5 based on 10 customer ratings

Cena: 99.001,150.00

116 klientów kupiło

Wyczyść

Opis produktu

Wymiana zbitej szybki lub wyświetlacza w telefonie Samsung

Serwis telefonów iSmartfon mieści się w Siedlcach i zajmuję się naprawą telefonów Samsung. Jeśli Twój Samsung Ci upadł lub uszodził się w inny sposób, mogło to naprawdę zaboleć. Byłem użytkownikiem Samsunga i wiem jaką troską otacza się swojego ukochanego smartfona, a każdy pajączek na jego ekranie nie jest łatwym widokiem. Dlatego w iSmartfon zajmujemy się naprawą telefonów Samsung i robimy to profesjonalnie. Naprawa jest wykonywana w szybkim czasie, żebyś nie tęsknił za swoim telefonem. Sprawdź naszą cenę naprawy ekranu w Samsungu, która jest nie do pobicia.

Wymiana samej zbitej szybki w telefonie Samsung?

Twój wyświetlacz nadal pokazuje obraz? Dotyk w telefonie wciąż "żywy"? Masz szczęście. W takim przypadku wystarczy wymiana samej wierzchniej szybki wyświetlacza. Ale ostrzegam, nie próbuj tego w domu. Pamiętaj, że wyświetlacz w Samsungu to AMOLED, który jest ultra cienki i łatwo ulega uszkodzeniu. Dodatkowo producent nanosi klej na spód wyświetlacza i wkleja go do korpusu telefonu. Uwierz, że wymiana szybki w Samsungu wymaga fachowej ręki. Niektóre serwisy powiedzą Ci nawet, że najnowszych smartfonach Samsung nie da się wymienić samej zbitej szybki. Nie wierz im, to nieprawda. Po prostu nie umieją tego zrobić. Szukasz serwisu, który podejmie się wymiany samej pękniętej szybki? Dobrze trafiłeś, nasza wiedza, doświadczenie i innowacyjna technologia naprawy pozwala nam wykonać tą zaawansowaną technologicznie naprawę. Znamy się na regeneracji wyświetlaczy LCD. Możesz nam zaufać.

Wymiana kompletnego ekranu (wyświetlacz LCD +szybka)

Czasem po upadku w telefonie uszkodzona jest zarówno szybka jak i wyświetlacz. Nawet jeśli ekran pokazuje obraz ale nie odpowiada na dotyk Twojego palca, to należy go wymienić. Wymiana kompletnego ekranu przywróci Twój telefon do sprawności. Niestety, nie pocieszę Cię w tym momencie. Samsung montuje w telefonach naprawdę świetnej jakości wyświetlacze ale... wiąże się to z ich ceną. Wyświetlacz AMOLED, które stosuje producent są drogie w produkcji. Dlatego wymiana ekranu często przekracza 50% wartości telefonu. Możesz poszukać tanich zamienników (podróbek), które ostatnio pojawiły się na rynku ale my ich nie stosujemy do telefonów Samsung w swoim serwisie. Dlaczego nie? Ze wzlędu na to, że to nie są wyświetlacze AMOLED. Oferują dużo gorszą jakość obrazu. Jeśli nie wymagasz od swojego telefonu jakości obrazu to może takie rozwiązanie przypadnie Ci do gustu ale polecam Ci przed naprawą zapytać serwisanta o jakość części, która zostanie zamontowana.

Naprawa telefonów Samsung

W serwisie telefonów iSmartfon zajmujemy się naprawą wszystkich telefonów, Samsung nie jest wyjątkiem. Dlatego jeśli szukasz naprawy dla swojego Samsunga to dobrze trafiłeś. Wymieniamy różne podzespoły np.: głośnik, port ładowania, wymiana klapki, wymiana baterii, wymiana przycisku. Poniżej przedstawiam listę telefonów, które głównie naprawiamy:

Serwis telefonów Samsung - jak to działa?

Zaufaj nam. Znamy się na telefonach. To nasza pasja z której bierze się nasz profesjonalizm, a to w obecnych czasach rzadkość. Naprawimy Twój telefon Samsung, otrzymasz go z powrotem w zaledwie kilka dni. Zrealizuj naprawę ekranu w naszym serwisie telefonów online. To prostsze niż myślisz. Wystarczy złożyć zamówienie i zapakować telefon do transportu. Resztą zajmiemy się my, a Twój telefon przejdzie szybką kurację i wróci do Ciebie jak nowo narodzony!

Dodatkowe informacje

Model

Samsung Galaxy A10, Samsung Galaxy A20e, Samsung Galaxy M20, Samsung Galaxy A40, Samsung Galaxy A50, Samsung Galaxy A70, Samsung Galaxy A80, Samsung Galaxy Ace 4 G357, Samsung Galaxy Xcover 3, SM-G388F, Samsung Galaxy A3 2017, Samsung Galaxy A3 2016, Samsung Galaxy A5 2017, Samsung Galaxy A5 2016, Samsung Galaxy A6 2018, Samsung Galaxy A6+ A605, Samsung Galaxy A7 2018, Samsung Galaxy A8 2018, Samsung Galaxy A8 2016, Samsung Galaxy A9 (2018), Samsung Galaxy J3 2017, Samsung Galaxy J3 2016, Samsung Galaxy J5 2017, Samsung Galaxy J5 2016, Samsung Galaxy J5 SM-J500FN, Samsung Galaxy J4 J400, Samsung Galaxy J4 + J415f, Samsung Galaxy J6 J600, Samsung Galaxy J7 2017, Samsung Galaxy J7 2016, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S3 mini, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S4 mini, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S5 Neo, Samsung Galaxy S5 mini, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 Edge, Samsung Galaxy S6 Edge+ Plus, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 edge, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy S9+, Samsung Galaxy Note 3, Samsung Galaxy Note 4, Samsung Galaxy Note 5, Samsung Galaxy Note 7, Samsung Galaxy Note 8, Samsung Galaxy Note 9

Rodzaj naprawy

Wymiana samej szyby, Wymiana kompletnego ekranu

Pytania i odpowiedzi

Czym się zajmujecie? ▼
Naprawiamy telefony. Oferujemy wyłącznie profesjonalną naprawę. Pamiętaj proszę, że samodzielna naprawa nowszych smartfonów jest niewykonalna.
Czy czas naprawy może ulec zmienie? ▼
W 98% napraw wyrabiamy się na czas. Opóźnienie najczęściej wiąże się to z brakiem materiałów koniecznych do finalizacji naprawy.
Czy wystawiacie faktury VAT? ▼
Wystawiamy faktury bez VAT, ismartfon.pl jest legalną firmą i płaci podatki (niestety) ale nie jesteśmy płatnikiem VAT.
Czy naprawiacie mi telefon na miejscu, "od ręki"? ▼
Nie ponieważ naprawa trwa kilka godzin. Możesz naprawić swój telefon w ciągu jednego dnia, natomiast termin ten trzeba wcześniej ustalić.
Czy mogę dostarczyć telefon osobiście? ▼
Tak, nasz serwis mieści się w Siedlcach przy ulicy Składowej 29. Zapraszamy. Poniedziałek - piątek 8-17, Sobota 10-14
Jak i kiedy mam zapłacić za naprawę? ▼

Wybór należy do Ciebie: za pobraniem - przy odbiorze przesyłki lub płatność z góry - przelewem

Usługi dodatkowe

Szkło hartowane 2.5d - 15zł

Szkło hartowane 3d - 29zł

Zmiana oprogramowania - 69zł

 

Wymiana:

Aparatu głównego – 89 zł

Aparatu przedniego – 69 zł

Baterii – 69 zł

Głośnika dzwonków – 59 zł

Głośnika rozmów – 59 zł

Klapki – 69 zł

Mikrofonu – 79 zł

Portu ładowania – 79 zł

Złącza audio – 79 zł

Złącza sim – 99 zł

Inne – indywidualna wycena

Uwaga. W niektórych telefonach wymagane jest odklejenie ekranu do wymiany jakichkolwiek podzespołów. W takim przypadku cena będzie się różniła od tej, którą tutaj widzisz.


  • W przypadku naprawy gwarancyjnej urządzenie należy dostarczyć do serwisu iSerwis sp. z o. o. w Siedlcach poprzez zamówionego przez nas po odbiór urządzenia kuriera.

  • Na naprawę udziela się 12 miesięcznej gwarancji, która obejmuje wyłącznie zakres wykonywanych napraw.

  • Nie odpowiadamy za wady ukryte oraz nieprawidłowości w funkcjonowaniu urządzenia powstałe w skutek poprzednich napraw nie wykonanych w naszym serwisie, związanych lub nie związanych z obecnie wykonywaną naprawą.

  • Uprawnienia z tytułu gwarancji nie obejmują prawa zleceniodawcy do domagania się zwrotu utraconych zysków w czasie trwania naprawy gwarancyjnej.

  • Gwarancja nie obejmuje pogarszania się jakości produktu spowodowanego mechanicznym uszkodzeniem produktu, użytkowaniem produktu w nieodpowiednich warunkach (nadmierna wilgotność, zbyt wysoka lub niska temperatura, wystawienie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, itp.), przeróbkami i zmianami konstrukcyjnymi produktu oraz naprawami wykonanymi samodzielnie lub przez inny serwis.


 

  • Zleceniodawcy przysługuje zwrot poniesionych kosztów naprawy w przypadku, gdy w okresie gwarancji dokonano 3 naprawy, a produkt nadal wykazuje wady lub punkt serwisowy stwierdzi, że powstała wada niemożliwa do usunięcia.

  • Gwarancja jest wydłużana o czas jaki telefon przebywa w serwisie w czasie napraw gwarancyjnych.

  • Serwis iSerwis sp. z o. o. przyjmujący do naprawy w/w produkt nie ponosi odpowiedzialności za utratę jakichkolwiek danych właściciela produktu w czasie wykonywania napraw gwarancyjnych. Niniejszy dokument nie zapewnia właścicielowi produktu zachowania żadnych ustawień produktu innych niż fabryczne, czyli danych wprowadzonych przez użytkownika lub aplikacji dodatkowo zainstalowanych w produkcie przekazanym do serwisu.

  • Użytkownik przekazujący produkt do serwisu iSerwis sp. z o.o. w celu dokonania naprawy gwarancyjnej akceptuje wszystkie powyższe warunki

  • Serwis iSerwis sp. z o. o. odrzuci gwarancje gdy plomba zamontowana po naprawie będzie przełamana, urwana lub naderwana. Uszkodzenie plomby jest jednoznaczne z utratą gwarancji.


Pozostałe regulacje odnośnie warunków gwarancji określa regulamin świadczenia usług ismartfon.pl