0 produktow - 0.00

Wymiana szybki LG

Remaining characters: 160

Promocja!
Wymiana szybki LG

Darmowe wysyłki sprzętu

Najwyższa jakość części

✓ 12 miesięcy gwarancji door-to-door

 

  Wymiana samej szyby – wybierz tą opcję jeśli uszkodzona jest sama szybka, a obraz pokazuje się poprawnie

ⓘ  Wymiana kompletnego ekranu – wybierz tą opcję jeśli obraz jest rozlany lub jest całkowicie „czarny”

Naprawiony telefon na środę, 05 sierpień 2020 zamów w ciągu


4.83 out of 5 based on 12 customer ratings

Cena: 99.00489.00

111 klientów kupiło

Wyczyść

Opis produktu

Wymiana szybki lub wymiana wyświetlacza - telefon LG

Wymiana szybki w telefonie LG nie należy do czynności, które można samemu wykonać w domu. Do tego wymagany jest odpowiedni sprzęt serwisowy. Możesz spróbować wymienić cały ekran ale ostrzegam. Widziałem już wiele wyświetlaczy zamiennych w telefonach LG i śmiało mogę stwierdzić, że jeszcze żaden nie był nawet blisko oryginału. Decydując się na wymianę kompletnego ekranu na tani zamiennik wydajesz wyrok na swój telefon. Prędzej czy później zobaczysz różnicę i nie koniecznie może Ci to odpowiadać. Dlatego zaufaj nam i zrealizuj naprawę w naszym serwisie telefonów online. Całość odbywa się w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi). Czas naprawy jest zaskakująco podobny w porównaniu z lokalnym serwisem telefonów, a koszt naprawy dużo tańszy. Zresztą, zapoznaj się z nim sam. Zaoszczędzić na naprawię i zachowaj oryginalny wyświetlacz.

Co wchodzi w koszt naprawy telefonu LG?

✓ Darmowe wysyłki telefonu w dwie strony

Odbierzemy i odeślemy naprawiony sprzęt całkowicie za darmo.

W celu zamówienia kuriera po obiór sprzętu, podaj adres odbioru składając zamówienie.

✓ Najwyższa jakość części

W naszym serwisie używamy wyłącznie oryginalnych podzespołów. Bardzo rzadko zdarza się, że z powodu braku oryginalnych części używamy zamienników najwyższej jakości.

✓ 12 miesięcy gwarancji door-to-door

Jeśli wystąpi jakiś problem, kurier odbierze Twój sprzęt i odwiezie naprawiony całkowicie za darmo.

Naprawa LG G6 i Q6 - czy warto?

LG G6 i Q6 to piękne telefony z bardzo cienką szybką, która często ulega uszkodzeniu. Przydarzyło Ci się coś podobnego? Nie martw się, nie Tobie jednemu. Wiemy, jak Ci pomóc. Naprawialiśmy już ten telefon nie raz i niestety przyznamy, że pomimo pięknego designu ten telefon po prostu łatwo pęka. Budowa bezramkowa to prowokuje. Przy każdym upadku szybka telefonu jest narażona na stłuczenie. Twój LG ma popękaną szybkę? Zaufaj nam i zrealizuj naprawę w systemie door-to-door bez wychodzenia z domu. To łatwiejsze niż myślisz. Wystarczy złożyć zamówienie i zapakować telefon do transportu. Resztą zajmiemy się my, a Ty już za kilka dni będziesz mógł się cieszyć naprawionym telefonem.

 

Kolejne modele telefonów LG, które naprawiamy

Do kolekcji smartfonów marki LG dołączyły nowe telefony ze średniej półki. Są stosunkowo nie drogie i oferują dobrą jakość. Mowa między innymi o LG K50, LG K40 oraz LG Q60, który jest bliźniaczym modelem LG K50 natomiast oferuje kilka rozszerzonych funkcji. Od teraz możesz już je naprawić w naszym serwisie telefonów online. To proste. Złóż zamówienie przez stronę, my zajmiemy się resztą.

Dodatkowe informacje

Waga kg
Model

LG K50, LG K50s, LG K40, LG K40s, LG Optimus G3 D885, LG Optimus G3S D722, LG Optimus G4s H736, LG G4c H525, LG G4 Stylus H635, LG Optimus G4 H815, LG G5 H850, LG G5 SE H845, LG G6 H870, LG Q6 M700a, LG Q60, LG K11, LG K10 LTE K420ds K410, LG K10 2017 M250, LG K10 2018, LG K9 LM-X210, LG K8 LTE K350N, LG K8 2017 M200N, X240DS, LG K8 2018, LG K4 2017, LG Stylus 2 K520, LG G Flex2 H955, LG V10 F600K, LG X power K210, K450, LG X Power 2 M320n, M320F, LG X mach K600, LG X Cam K580, F690S, LG X Screen K500N, LG LEON H340N, LG Zero H650E, LG Magna H500, LG LG Joy H220, LG L Fino F60 D290 D390

Rodzaj naprawy

Wymiana samej szyby, Wymiana kompletnego ekranu

Pytania i odpowiedzi

Czym się zajmujecie? ▼
Naprawiamy telefony. Oferujemy wyłącznie profesjonalną naprawę. Pamiętaj proszę, że samodzielna naprawa nowszych smartfonów jest niewykonalna.
Czy czas naprawy może ulec zmienie? ▼
W 98% napraw wyrabiamy się na czas. Opóźnienie najczęściej wiąże się to z brakiem materiałów koniecznych do finalizacji naprawy.
Czy wystawiacie faktury VAT? ▼
Wystawiamy faktury bez VAT, ismartfon.pl jest legalną firmą i płaci podatki (niestety) ale nie jesteśmy płatnikiem VAT.
Czy naprawiacie mi telefon na miejscu, "od ręki"? ▼
Nie ponieważ naprawa trwa kilka godzin. Możesz naprawić swój telefon w ciągu jednego dnia, natomiast termin ten trzeba wcześniej ustalić.
Czy mogę dostarczyć telefon osobiście? ▼
Tak, nasz serwis mieści się w Siedlcach przy ulicy Składowej 29. Zapraszamy. Poniedziałek - piątek 8-17, Sobota 10-14
Jak i kiedy mam zapłacić za naprawę? ▼

Wybór należy do Ciebie: za pobraniem - przy odbiorze przesyłki lub płatność z góry - przelewem

Usługi dodatkowe

Szkło hartowane 2.5d - 15zł

Szkło hartowane 3d - 29zł

Zmiana oprogramowania - 69zł

 

Wymiana:

Aparatu głównego – 89 zł

Aparatu przedniego – 69 zł

Baterii – 69 zł

Głośnika dzwonków – 59 zł

Głośnika rozmów – 59 zł

Klapki – 69 zł

Mikrofonu – 79 zł

Portu ładowania – 79 zł

Złącza audio – 79 zł

Złącza sim – 99 zł

Inne – indywidualna wycena

Uwaga. W niektórych telefonach wymagane jest odklejenie ekranu do wymiany jakichkolwiek podzespołów. W takim przypadku cena będzie się różniła od tej, którą tutaj widzisz.


  • W przypadku naprawy gwarancyjnej urządzenie należy dostarczyć do serwisu iSerwis sp. z o. o. w Siedlcach poprzez zamówionego przez nas po odbiór urządzenia kuriera.

  • Na naprawę udziela się 12 miesięcznej gwarancji, która obejmuje wyłącznie zakres wykonywanych napraw.

  • Nie odpowiadamy za wady ukryte oraz nieprawidłowości w funkcjonowaniu urządzenia powstałe w skutek poprzednich napraw nie wykonanych w naszym serwisie, związanych lub nie związanych z obecnie wykonywaną naprawą.

  • Uprawnienia z tytułu gwarancji nie obejmują prawa zleceniodawcy do domagania się zwrotu utraconych zysków w czasie trwania naprawy gwarancyjnej.

  • Gwarancja nie obejmuje pogarszania się jakości produktu spowodowanego mechanicznym uszkodzeniem produktu, użytkowaniem produktu w nieodpowiednich warunkach (nadmierna wilgotność, zbyt wysoka lub niska temperatura, wystawienie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, itp.), przeróbkami i zmianami konstrukcyjnymi produktu oraz naprawami wykonanymi samodzielnie lub przez inny serwis.


 

  • Zleceniodawcy przysługuje zwrot poniesionych kosztów naprawy w przypadku, gdy w okresie gwarancji dokonano 3 naprawy, a produkt nadal wykazuje wady lub punkt serwisowy stwierdzi, że powstała wada niemożliwa do usunięcia.

  • Gwarancja jest wydłużana o czas jaki telefon przebywa w serwisie w czasie napraw gwarancyjnych.

  • Serwis iSerwis sp. z o. o. przyjmujący do naprawy w/w produkt nie ponosi odpowiedzialności za utratę jakichkolwiek danych właściciela produktu w czasie wykonywania napraw gwarancyjnych. Niniejszy dokument nie zapewnia właścicielowi produktu zachowania żadnych ustawień produktu innych niż fabryczne, czyli danych wprowadzonych przez użytkownika lub aplikacji dodatkowo zainstalowanych w produkcie przekazanym do serwisu.

  • Użytkownik przekazujący produkt do serwisu iSerwis sp. z o.o. w celu dokonania naprawy gwarancyjnej akceptuje wszystkie powyższe warunki

  • Serwis iSerwis sp. z o. o. odrzuci gwarancje gdy plomba zamontowana po naprawie będzie przełamana, urwana lub naderwana. Uszkodzenie plomby jest jednoznaczne z utratą gwarancji.


Pozostałe regulacje odnośnie warunków gwarancji określa regulamin świadczenia usług ismartfon.pl