0 produktow - 0.00

Wymiana szybki Iphone

Remaining characters: 160

Promocja!
Wymiana szybki Iphone

Darmowe wysyłki sprzętu

Najwyższa jakość części

✓ 12 miesięcy gwarancji door-to-door

 

  Wymiana samej szyby (regeneracja LCD) – wybierz tą opcję jeśli uszkodzona jest sama szybka, a obraz pokazuje się poprawnie

ⓘ  Wymiana kompletnego ekranu – wybierz tą opcję jeśli obraz jest rozlany lub jest całkowicie „czarny”

Naprawiony telefon na wtorek, 11 luty 2020 zamów w ciągu


5.00 out of 5 based on 2 customer ratings

Cena: 149.001,199.00

132 klientów kupiło

Wyczyść

Opis produktu

Iphone - wymiana zbitej szybki lub wyświetlacza LCD

Stłuczony wyświetlacz LCD w smartfonie Iphone? Może zbita sama szybka wyświetlacza, a telefon działa? Nasz serwis telefonów zajmuję się profesjonalną naprawą sprzętu Iphone. Metoda wymiany samej zbitej szybki (regeneracja LCD) jest to świetny sposób na naprawienie telefonu. Przy większych uszkodzeniach (częściowo lub całkowicie rozlany wyświetlacz) wymieniamy kompletny ekran. Wiemy, że telefony iPhone wymagają precyzyjnej naprawy i indywudalnego podejścia do naprawy. Te smartfony traktujemy więc wyjątkowo, bo wiemy że tego od nas oczekujesz. Podczas naprawy dbamy o każdy detal, żebyś znów mógł cieszyć się perfekcyjnie odnowionym telefonem.

Wybrać wymianę samej szybki czy kompletnego ekranu?

 • Wymiana samej szybki - wybierz tą naprawę pod warunkiem, że możesz normalnie korzystać ze swojego smartfona. Co to znaczy? To znaczy, że pomimo zbitej szybki, wyświetlacz nadal poprawnie pokazuje obraz, a dotyk funkcjonuje bezbłędnie. Jeśli Twój smartfon spełnia te warunki to regeneracja LCD jest dla Ciebie. Co dzięki temu zyskasz? Regeneracja LCD pozwala na zachowanie oryginalnego wyświetlacza (lepszy kontrast, ostrość, kąty), a ponadto pozwala zaoszczędzić na naprawie telefonu, bo nie wymieniamy wyświetlacza, który jest najdroższym elementem w telefonie.
 • Wymiana kompletnego ekranu - telefony, które wymagają wymiany kompletnego ekranu nie pokazują wcale obrazu lub wyświetlają go tylko częściowo (paski na ekranie, rozlany wyświetlacz, czarny ekran itp.). Zdarza się, że w telefonach iPhone, nawet jeśli wyświetlacz działa poprawnie to i tak należy wymienić kompletny ekran. Dlaczego? Bo, czasem pomimo tego, że obraz jest ok, to nie działa dotyk. Jeśli nie działa dotyk, to albo masz niefarta albo w telefonie był już wymieniany ekran na zamiennik. W ekranach zamiennych struktura ekranu jest inna niż w oryginalnych i często takich ekranów nie da się zregenerować (wymienić samej szybki).

Naprawa telefonu iPhone

Naprawiamy prawie wszystkie modele iPhone. Obecnie nie naprawiamy Iphone X, który ma wyświetlacz OLED ale pracujemy nad tym. Naprawiamy pozostałe modele, takie jak:

A także starsze modele np. iPhone 4s, który dobrze się sprawdza dla starszych osób. Zajmujemy się nie tylko wymianą ekranu. Nasz serwis usunie każdą usterkę w telefonach iPhone więc zaufaj nam jeśli masz zepsuty:

 • głośnik
 • przycisk power
 • port ładowania
 • przycisk home
 • aparat
 • korpus telefonu
Serwis telefonów online na terenie całej Polski. Naprawiamy telefony także lokalnie w Siedlcach oraz w miastach: Łuków, Węgrów, Sokołów Podlaski, Łosice, Międzyrzec Podlaski itp.

Dodatkowe informacje

Model

iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone Xr, iPhone X, Apple Iphone 8 Plus A1864, A1897, Apple Iphone 8 A1863, A1905, Apple iPhone 7 Plus A1661, A1784, Apple iPhone 7 A1660, A1778, Apple iPhone 6s Plus A1634, A1687, Apple iPhone 6s A1633, 1688, Apple iPhone 6 Plus, A1522, A1524, Apple iPhone 6, A1549, A1586, Apple Iphone SE A1662, A1723, Apple iPhone 5c, A1532, A1456, A1507, A1529, Apple iPhone 5, A1428, A1429, Apple iPhone 5s, A1533, A1453, A1457, A1530, Apple iPhone 4, Apple iPhone 4S

Rodzaj naprawy

Wymiana samej szyby, Wymiana kompletnego ekranu

Pytania i odpowiedzi

Czym się zajmujecie? ▼
Naprawiamy telefony. Oferujemy wyłącznie profesjonalną naprawę. Pamiętaj proszę, że samodzielna naprawa nowszych smartfonów jest niewykonalna.
Czy czas naprawy może ulec zmienie? ▼
W 98% napraw wyrabiamy się na czas. Opóźnienie najczęściej wiąże się to z brakiem materiałów koniecznych do finalizacji naprawy.
Czy wystawiacie faktury VAT? ▼
Wystawiamy faktury bez VAT, ismartfon.pl jest legalną firmą i płaci podatki (niestety) ale nie jesteśmy płatnikiem VAT.
Czy naprawiacie mi telefon na miejscu, "od ręki"? ▼
Nie ponieważ naprawa trwa kilka godzin. Możesz naprawić swój telefon w ciągu jednego dnia, natomiast termin ten trzeba wcześniej ustalić.
Czy mogę dostarczyć telefon osobiście? ▼
Tak, nasz serwis mieści się w Siedlcach przy ulicy Składowej 29. Zapraszamy. Poniedziałek - piątek 8-17, Sobota 10-14
Jak i kiedy mam zapłacić za naprawę? ▼

Wybór należy do Ciebie: za pobraniem - przy odbiorze przesyłki lub płatność z góry - przelewem

Usługi dodatkowe

Szkło hartowane 2.5d - 15zł

Szkło hartowane 3d - 29zł

Zmiana oprogramowania - 69zł

 

Wymiana:

Aparatu głównego – 89 zł

Aparatu przedniego – 69 zł

Baterii – 69 zł

Głośnika dzwonków – 59 zł

Głośnika rozmów – 59 zł

Klapki – 69 zł

Mikrofonu – 79 zł

Portu ładowania – 79 zł

Złącza audio – 79 zł

Złącza sim – 99 zł

Inne – indywidualna wycena

Uwaga. W niektórych telefonach wymagane jest odklejenie ekranu do wymiany jakichkolwiek podzespołów. W takim przypadku cena będzie się różniła od tej, którą tutaj widzisz.


 • W przypadku naprawy gwarancyjnej urządzenie należy dostarczyć do serwisu iSerwis sp. z o. o. w Siedlcach poprzez zamówionego przez nas po odbiór urządzenia kuriera.

 • Na naprawę udziela się 12 miesięcznej gwarancji, która obejmuje wyłącznie zakres wykonywanych napraw.

 • Nie odpowiadamy za wady ukryte oraz nieprawidłowości w funkcjonowaniu urządzenia powstałe w skutek poprzednich napraw nie wykonanych w naszym serwisie, związanych lub nie związanych z obecnie wykonywaną naprawą.

 • Uprawnienia z tytułu gwarancji nie obejmują prawa zleceniodawcy do domagania się zwrotu utraconych zysków w czasie trwania naprawy gwarancyjnej.

 • Gwarancja nie obejmuje pogarszania się jakości produktu spowodowanego mechanicznym uszkodzeniem produktu, użytkowaniem produktu w nieodpowiednich warunkach (nadmierna wilgotność, zbyt wysoka lub niska temperatura, wystawienie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, itp.), przeróbkami i zmianami konstrukcyjnymi produktu oraz naprawami wykonanymi samodzielnie lub przez inny serwis.


 

 • Zleceniodawcy przysługuje zwrot poniesionych kosztów naprawy w przypadku, gdy w okresie gwarancji dokonano 3 naprawy, a produkt nadal wykazuje wady lub punkt serwisowy stwierdzi, że powstała wada niemożliwa do usunięcia.

 • Gwarancja jest wydłużana o czas jaki telefon przebywa w serwisie w czasie napraw gwarancyjnych.

 • Serwis iSerwis sp. z o. o. przyjmujący do naprawy w/w produkt nie ponosi odpowiedzialności za utratę jakichkolwiek danych właściciela produktu w czasie wykonywania napraw gwarancyjnych. Niniejszy dokument nie zapewnia właścicielowi produktu zachowania żadnych ustawień produktu innych niż fabryczne, czyli danych wprowadzonych przez użytkownika lub aplikacji dodatkowo zainstalowanych w produkcie przekazanym do serwisu.

 • Użytkownik przekazujący produkt do serwisu iSerwis sp. z o.o. w celu dokonania naprawy gwarancyjnej akceptuje wszystkie powyższe warunki

 • Serwis iSerwis sp. z o. o. odrzuci gwarancje gdy plomba zamontowana po naprawie będzie przełamana, urwana lub naderwana. Uszkodzenie plomby jest jednoznaczne z utratą gwarancji.


Pozostałe regulacje odnośnie warunków gwarancji określa regulamin świadczenia usług ismartfon.pl