0 produktow - 0.00

Wymiana szybki Huawei

Remaining characters: 160

Promocja!
Wymiana szybki Huawei

Darmowe wysyłki sprzętu

Najwyższa jakość części

✓ 12 miesięcy gwarancji door-to-door

 

  Wymiana samej szyby (regeneracja LCD) – wybierz tą opcję jeśli uszkodzona jest sama szybka, a obraz pokazuje się poprawnie

ⓘ  Wymiana kompletnego ekranu – wybierz tą opcję jeśli obraz jest rozlany lub jest całkowicie „czarny”

Naprawiony telefon na wtorek, 11 luty 2020 zamów w ciągu


4.97 out of 5 based on 31 customer ratings

Cena: 150.00630.00

130 klientów kupiło

Wyczyść

Opis produktu

Huawei - wymiana wyświetlacza lub wymiana zbitej szybki.

Uszkodzenie ekranu smartfona nie jest jednoznaczne. Uszkodzeniu może ulec sama szybka (wyświetlacz pokazuje obraz, a telefon funkcjonuje) lub wyświetlacz i szybka (czarny ekran, rozlany ekran) wtedy z telefonu nie da się korzystać. Decydując się na naprawę swojego smartfona Huawei pamiętaj, że masz możliwość wymiany samej szybki chociaż wiele serwisów telefonów celowo wprowadza klienta w błąd twierdząc, że nie da się wymienić samej szybki. To nieprawda. Wymiana samej szybki wymaga od serwisanta telefonu doświadczenia, a także użycia specjalnych maszyn. Typowe serwisy telefonów nie informują nawet klienta o takiej możliwości, bo nie robią takiej naprawy. Dlatego warto zlecić wykonanie naprawy profesjonalistom.

Naprawa telefonów Huawei

W zasadzie naprawiamy każdy zepsuty telefon Huawei. Najczęściej są to smartfony z wyższej półki jakościowej (warte 500zł lub więcej). Zapoznaj się z naszą ofertą wymiany szybki w telefonach Huawei. Modele Huawei, które naprawiamy to:

W naszym serwisie naprawiliśmy już setki telefonów Huawei. Praca z tymi telefonami to dla nas przyjemność. Producent nie komplikował budowy smartfona w niepotrzebny sposób więc nigdy nie mamy problemu z wykonaniem naprawy. Możesz nam zaufać.

Naprawy smartfona Huawei - tak to robi serwis iSmartfon

Szukasz profesjonalnej naprawy swojego smartfona Huawei? Masz kłopot ze znalezieniem serwisu w swojej okolicy? Dobrze trafiłeś. Podwyższamy standardy w branży napraw telefonów dlatego przesyłki sprzętu do naszego serwisu oraz odesłanie naprawionego sprzętu jest darmowe. Telefon, który trafia do naszego serwisu przechodzi najpierw wstępną diagnozę. Diagnoza sprzętu (jakże by inaczej) jest darmowa. Dodatkowo oferujemy 12 miesięczną gwarancję door-to-door, która uprawnia Cie do zrealizowania bezpłatnego serwisu telefonu z każdego miejsca w kraju. Wiemy, że nasze usługi są profesjonalne i nie boimy się udzielić tak długiego okresu gwarancji. Części, które używamy do naprawy są oryginalne lub nie odbiegają od nich jakością. Każdy telefon traktujemy indywidualnie. Nie realizujemy masowych zleceń. Każda naprawa jest sprawdzana i musi przejść nasze restrykcyjne testy jakości zanim telefon znów trafi do właściciela. Zleć nam naprawę swojego telefonu i ciesz się sprawnym telefonem.

Huawei - naprawić czy wymienić na nowy?

Telefony Huawei mają do siebie to, że długo pozostają w dobrej kondycji. Te telefony po prostu są żywotne. Można je naprawiać kilkukrotnie i korzystać przez kilka lat, a one nadal będą nam dobrze służyć. Zastanawiasz się czy warto przeznaczać pieniądze na naprawę? Z pewnością warto ze względu na to, że koszty naprawy smartfonów Huawei nie są wygórowane. No chyba, że jesteś posiadaczem modelu Mate, który ma w nazwie "pro" i posiada zaokrąglony ekran. Tutaj się niemile zaskoczysz. Nasz serwis nie świadczy usługi wymiany szybki w tym modelu. Jest to piekielnie trudne do wykonania. Natomiast wymiana całego ekranu wiążę się z kosztem... prawie 1000zł! No, to już jest sporo i wtedy warto przemyśleć tą decyzję. Tak czy inaczej, zapraszam serdecznie do zlecenia nam naprawy Twojego smartfona Huawei. Czas realizacji naprawy mile Cię zaskoczy, jakość naprawy również. Nasze motto brzmi: daleko od przeciętności.

Poradniki video z napraw - ismartfon.pl

Huawei P10 Lite - wymiana kompletnego ekranu

Wymiana wyświetlacza w Huawei P10 Lite. Pierwszym krokiem jaki należy wykonać jest rozgrzanie telefonu, żeby klej przy klapce telefonu zrobił się bardziej elastyczny. Po odpowiednim rozgrzaniu telefonu można przystąpić do demontażu klapki w telefonie. Trzeba przy tym uważać na taśmę od czytnika linii papilarnych, którą łatwo uszkodzić. Następnie przystępujemy do demontażu górnej osłony, pod którą znajduję się gniazdo taśmy od czytnika linii papilarnych. Kolejny etap to odkręcenie osłon od złącza baterii, ładowania, a także wyświetlacza i odpięcie tych złącz od płyty głównej telefonu. Teraz możemy przystąpić do demontażu baterii, która w tym modelu jest bardzo mocno przyklejona. Trzeba przy tym uważać żeby nie uszkodzić taśm, które znajdują się pod baterią. Tak przygotowany telefon jest gotowy do demontażu ekranu. Podgrzewamy telefon i starannie demontujemy ekran żeby nie uszkodzić przy tym ramki / korpusu telefonu. Następnie czyścimy korpus z pozostałości kleju i możemy przystąpić do nałożenia nowego kleju, a także montażu nowego wyświetlacza. Kolejne kroki montażowe robimy w kolejności odwrotnej do rozbierania telefonu. W taki sposób wymieniamy wyświetlacze w Huawei w naszym serwisie telefonów iSmartfon.pl

 

Huawei Mate 20 Lite - wymiana kompletnego ekranu

Wymiana kompletnego ekranu LCD w Huawei Mate 20 Lite. Na początek powinniśmy rozgrzać telefon w celu demontażu tylnej klapki która, jest przyklejona na klej. Przystępujemy do demontażu tylnej klapki. Po zdemontowaniu odkręcamy śruby od blaszek przy płycie głównej. Odpinamy taśmy. Następnie demontujemy cały dolny plastik. W tym momencie możemy przystąpić do demontażu zbitego wyświetlacza z telefonu. Telefon należy ponownie rozgrzać i powoli wcinamy się pod szybkę uważając, aby nie uszkodzić ramki / korpusu telefonu. Po demontażu ekranu oczyszczamy cały klej i odtłuszczamy powierzchnie. Sprawdzamy nowy ekran i jeśli wszystko jest ok, przystępujemy do montażu.

 

Huawei P smart - wymiana zbitej szybki

Wymiana zbitej szybki wyświetlacza w Huawei P Smart. Na początku odkręcamy dolne śrubki mocujące korpus i wyjmujemy tackę sim. Teraz możemy przystąpić do demontażu obudowy. Potrzebujemy coś bardzo cienkiego i wkładamy to między korpus a tylną obudowę. Po demontażu obudowy, odkręcamy śruby mocujące blaszki przy złączach na płycie głównej. Odpinamy taśmę od czytnika linii papilarnych i demontujemy głośnik zewnętrzny znajdujący się na dole telefonu. Teraz możemy przystąpić do demontażu ekranu. Wcinamy się między obudowę, a ekran tak aby na wyświetlaczu nie stworzyło się zbyt duże naprężenie oraz, aby go nie "dziubnąć", bo się uszkodzi. Kolejnym krokiem jest oddzielenie zbitej szybki - tylko w wyspecjalizowanym serwisie. Po naprawie ekranu możemy przystąpić do montażu. Oczyszczamy ramkę telefonu z kleju i odtłuszczamy jego powierzchnię. Nakładamy klej i składamy telefon w odwrotnej kolejności do rozbiórki.

Huawei P20 Lite - wymiana kompletnego ekranu

Wymiana kompletnego wyświetlacza w Huawei P20 Lite. Pierwszy krok to rozgrzanie smartfona. Pod tylną klapką znajduje się klej więc jest to bardzo ważne, żeby zrobił się elastyczny. Przystępujemy do demontażu tylnej klapki. Po zdemontowaniu odkręcamy śruby od blaszek przy płycie głównej. Odpinamy taśmy. Następnie demontujemy cały dolny plastik. W tym momencie możemy przystąpić do demontażu zbitego wyświetlacza z telefonu. Telefon należy ponownie rozgrzać i powoli wcinamy się pod szybkę uważając, aby nie uszkodzić ramki / korpusu telefonu. Po demontażu ekranu oczyszczamy cały klej i odtłuszczamy powierzchnie. Sprawdzamy nowy ekran i jeśli wszystko jest ok, przystępujemy do montażu.

Dodatkowe informacje

Model

Huawei Mate 20, Huawei Mate 20 Lite, Huawei Mate 10 Lite, Huawei P Smart Z, Huawei P smart 2019, Huawei P30 Lite, Huawei P20, Huawei P20 Lite, Huawei P10, Huawei P10 Lite, Huawei P9 Lite 2017, Huawei P9 Lite mini, Huawei P9 Plus, Huawei P9 Lite, Huawei P9, Huawei P8 Lite, Huawei P8, Huawei P6, Huawei Ascend MateS CRR-L09, Huawei Ascend Mate 7, Huawei Ascend Mate 8, Huawei Ascend Mate 9, Huawei Ascend Mate 9 pro, Huawei Nova 3, Huawei Nova 3e, Huawei Nova 2s, Huawei Nova, Huawei Y5 Prime 2018, Huawei Y6 PRO 2017, Huawei Y6 Prime 2018, Huawei Y7 Prime 2018, Huawei Y5 2018, Huawei Y6 2018, Huawei Y6 2019, Huawei Y7 2018, Huawei Nexus 6p, Huawei GX8, Huawei 7i Athena ShotX

Rodzaj naprawy

Wymiana samej szyby, Wymiana kompletnego ekranu

Pytania i odpowiedzi

Czym się zajmujecie? ▼
Naprawiamy telefony. Oferujemy wyłącznie profesjonalną naprawę. Pamiętaj proszę, że samodzielna naprawa nowszych smartfonów jest niewykonalna.
Czy czas naprawy może ulec zmienie? ▼
W 98% napraw wyrabiamy się na czas. Opóźnienie najczęściej wiąże się to z brakiem materiałów koniecznych do finalizacji naprawy.
Czy wystawiacie faktury VAT? ▼
Wystawiamy faktury bez VAT, ismartfon.pl jest legalną firmą i płaci podatki (niestety) ale nie jesteśmy płatnikiem VAT.
Czy naprawiacie mi telefon na miejscu, "od ręki"? ▼
Nie ponieważ naprawa trwa kilka godzin. Możesz naprawić swój telefon w ciągu jednego dnia, natomiast termin ten trzeba wcześniej ustalić.
Czy mogę dostarczyć telefon osobiście? ▼
Tak, nasz serwis mieści się w Siedlcach przy ulicy Składowej 29. Zapraszamy. Poniedziałek - piątek 8-17, Sobota 10-14
Jak i kiedy mam zapłacić za naprawę? ▼

Wybór należy do Ciebie: za pobraniem - przy odbiorze przesyłki lub płatność z góry - przelewem

Usługi dodatkowe

Szkło hartowane 2.5d - 15zł

Szkło hartowane 3d - 29zł

Zmiana oprogramowania - 69zł

 

Wymiana:

Aparatu głównego – 89 zł

Aparatu przedniego – 69 zł

Baterii – 69 zł

Głośnika dzwonków – 59 zł

Głośnika rozmów – 59 zł

Klapki – 69 zł

Mikrofonu – 79 zł

Portu ładowania – 79 zł

Złącza audio – 79 zł

Złącza sim – 99 zł

Inne – indywidualna wycena

Uwaga. W niektórych telefonach wymagane jest odklejenie ekranu do wymiany jakichkolwiek podzespołów. W takim przypadku cena będzie się różniła od tej, którą tutaj widzisz.


  • W przypadku naprawy gwarancyjnej urządzenie należy dostarczyć do serwisu iSerwis sp. z o. o. w Siedlcach poprzez zamówionego przez nas po odbiór urządzenia kuriera.

  • Na naprawę udziela się 12 miesięcznej gwarancji, która obejmuje wyłącznie zakres wykonywanych napraw.

  • Nie odpowiadamy za wady ukryte oraz nieprawidłowości w funkcjonowaniu urządzenia powstałe w skutek poprzednich napraw nie wykonanych w naszym serwisie, związanych lub nie związanych z obecnie wykonywaną naprawą.

  • Uprawnienia z tytułu gwarancji nie obejmują prawa zleceniodawcy do domagania się zwrotu utraconych zysków w czasie trwania naprawy gwarancyjnej.

  • Gwarancja nie obejmuje pogarszania się jakości produktu spowodowanego mechanicznym uszkodzeniem produktu, użytkowaniem produktu w nieodpowiednich warunkach (nadmierna wilgotność, zbyt wysoka lub niska temperatura, wystawienie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, itp.), przeróbkami i zmianami konstrukcyjnymi produktu oraz naprawami wykonanymi samodzielnie lub przez inny serwis.


 

  • Zleceniodawcy przysługuje zwrot poniesionych kosztów naprawy w przypadku, gdy w okresie gwarancji dokonano 3 naprawy, a produkt nadal wykazuje wady lub punkt serwisowy stwierdzi, że powstała wada niemożliwa do usunięcia.

  • Gwarancja jest wydłużana o czas jaki telefon przebywa w serwisie w czasie napraw gwarancyjnych.

  • Serwis iSerwis sp. z o. o. przyjmujący do naprawy w/w produkt nie ponosi odpowiedzialności za utratę jakichkolwiek danych właściciela produktu w czasie wykonywania napraw gwarancyjnych. Niniejszy dokument nie zapewnia właścicielowi produktu zachowania żadnych ustawień produktu innych niż fabryczne, czyli danych wprowadzonych przez użytkownika lub aplikacji dodatkowo zainstalowanych w produkcie przekazanym do serwisu.

  • Użytkownik przekazujący produkt do serwisu iSerwis sp. z o.o. w celu dokonania naprawy gwarancyjnej akceptuje wszystkie powyższe warunki

  • Serwis iSerwis sp. z o. o. odrzuci gwarancje gdy plomba zamontowana po naprawie będzie przełamana, urwana lub naderwana. Uszkodzenie plomby jest jednoznaczne z utratą gwarancji.


Pozostałe regulacje odnośnie warunków gwarancji określa regulamin świadczenia usług ismartfon.pl