0 produktow - 0.00

Wymiana szybki HTC

Remaining characters: 160

Promocja!
Naprawa telefonu HTC. Wymiana szybki. Serwis RING KING

Darmowe wysyłki sprzętu

Najwyższa jakość części

✓ 12 miesięcy gwarancji door-to-door

 

  Wymiana samej szyby (regeneracja LCD) – wybierz tą opcję jeśli uszkodzona jest sama szybka, a obraz pokazuje się poprawnie

ⓘ  Wymiana kompletnego ekranu – wybierz tą opcję jeśli obraz jest rozlany lub jest całkowicie „czarny”

Naprawiony telefon na wtorek, 11 luty 2020 zamów w ciągu


4.90 out of 5 based on 10 customer ratings
(10 opinii klienta)

Cena: 169.00489.00

57 klientów kupiło

Wyczyść

Opis produktu

HTC - wymiana ekranu, szybki, wyświetlacza LCD

Wymiana samej szybki w HTC jest możliwa pod warunkiem, że wyświetlacz pokazuje poprawnie obraz. Telefony HTC to prestiżowe telefony więc polecamy tą opcję wszystkim osobom, którym zależy na jakości naprawy. Solidnie wykonana regeneracja ekranu jest gwarancją zachowania jakości jaką oferuję oryginalny wyświetlacz czego nie można powiedzieć o zamiennikach. Regeneracja LCD polega na oddzieleniu zbitej szybki od wyświetlacza i przyklejeniu nowej. W ten sposób nie wymieniamy wyświetlacza, który jest kosztownym elementem w telefonie więc możesz spodziewać się oszczędności.

Które smartfony HTC naprawisz w iSmartfon?

Podejmujemy się naprawy większości modeli smartfonów HTC. Do niektórych, najnowszych smartfonów, które dopiero niedawno miały premierę, części mogą być niedostępne więc naprawa niemożliwa. Tak czy inaczej naprawisz u nas smartfony HTC:

Co zyskujesz naprawiając telefon HTC w iSmartfon?

Nasza dewiza brzmi: daleko od przeciętności. Dlatego decydując się na naprawę telefonu w iSmartfon.pl dostajesz 12 miesięczną gwarancję na usuniętą usterkę. Ponadto gwarancja tak jak i sama naprawa jest realizowana w systemie door-to-door, tzn. bez wychodzenia z domu. Jest to bardzo wygodna metoda. Pozwala na zaoszczędzenie czasu. Samo zlecenie naprawy i zapakowanie telefonu zajmuje kilka minut. Zleć nam naprawę i ciesz się znowu sprawnym telefonem.

Wymiana samej szybki (bez wyświetlacza) - HTC

Wymiana samej szybki w telefonie HTC jest niewątpliwie korzystną opcją dla każdego kto posiada ten wypasiony telefon. Dlaczego? Proste: zachowujesz oryginalny wyświetlacz. W przypadku tak znakomitych telefonów ten "szczegół" jest bardzo istotny. Po co tracić swoją jakość obrazu i zastępować je tanim Chińskim podświetleniem? Średnio by wam się to spodobało. Czasem zamienniki są całkiem udane ale często serwisy stosują najtańsze podzespoły i w takim wypadku nie wygląda to już kolorowo. Z pomocą przychodzi regeneracja LCD. Tak, wiem... większość serwisów twierdzi, że nie da się wymienić samej szybki. Nie wierz im. To ich lenistwo i brak kompetencji. Nie chce im się po prostu tłumaczyć klientowi dlaczego ładują tani zamiennik, dodatkowo w wysokiej cenie (bo wyświetlacz to drogi element). Tylko po co go wymieniać, skoro jest sprawny? Sam sobie odpowiedz na to pytanie.

Dodatkowe informacje

Model

HTC U11, HTC U Play, HTC U Ultra, HTC 10 Evo, HTC 10, HTC 10 lifestyle, HTC One A9, HTC One A9s, HTC Desire 626, HTC Desire 816, HTC desire 820, HTC desire 825, HTC One M7, HTC One M8, HTC One E8, HTC One M9, HTC One M9 Prime Camera Edition

Rodzaj naprawy

Wymiana samej szyby, Wymiana kompletnego ekranu

Pytania i odpowiedzi

Czym się zajmujecie? ▼
Naprawiamy telefony. Oferujemy wyłącznie profesjonalną naprawę. Pamiętaj proszę, że samodzielna naprawa nowszych smartfonów jest niewykonalna.
Czy czas naprawy może ulec zmienie? ▼
W 98% napraw wyrabiamy się na czas. Opóźnienie najczęściej wiąże się to z brakiem materiałów koniecznych do finalizacji naprawy.
Czy wystawiacie faktury VAT? ▼
Wystawiamy faktury bez VAT, ismartfon.pl jest legalną firmą i płaci podatki (niestety) ale nie jesteśmy płatnikiem VAT.
Czy naprawiacie mi telefon na miejscu, "od ręki"? ▼
Nie ponieważ naprawa trwa kilka godzin. Możesz naprawić swój telefon w ciągu jednego dnia, natomiast termin ten trzeba wcześniej ustalić.
Czy mogę dostarczyć telefon osobiście? ▼
Tak, nasz serwis mieści się w Siedlcach przy ulicy Składowej 29. Zapraszamy. Poniedziałek - piątek 8-17, Sobota 10-14
Jak i kiedy mam zapłacić za naprawę? ▼

Wybór należy do Ciebie: za pobraniem - przy odbiorze przesyłki lub płatność z góry - przelewem

Usługi dodatkowe

Szkło hartowane 2.5d - 15zł

Szkło hartowane 3d - 29zł

Zmiana oprogramowania - 69zł

 

Wymiana:

Aparatu głównego – 89 zł

Aparatu przedniego – 69 zł

Baterii – 69 zł

Głośnika dzwonków – 59 zł

Głośnika rozmów – 59 zł

Klapki – 69 zł

Mikrofonu – 79 zł

Portu ładowania – 79 zł

Złącza audio – 79 zł

Złącza sim – 99 zł

Inne – indywidualna wycena

Uwaga. W niektórych telefonach wymagane jest odklejenie ekranu do wymiany jakichkolwiek podzespołów. W takim przypadku cena będzie się różniła od tej, którą tutaj widzisz.


  • W przypadku naprawy gwarancyjnej urządzenie należy dostarczyć do serwisu iSerwis sp. z o. o. w Siedlcach poprzez zamówionego przez nas po odbiór urządzenia kuriera.

  • Na naprawę udziela się 12 miesięcznej gwarancji, która obejmuje wyłącznie zakres wykonywanych napraw.

  • Nie odpowiadamy za wady ukryte oraz nieprawidłowości w funkcjonowaniu urządzenia powstałe w skutek poprzednich napraw nie wykonanych w naszym serwisie, związanych lub nie związanych z obecnie wykonywaną naprawą.

  • Uprawnienia z tytułu gwarancji nie obejmują prawa zleceniodawcy do domagania się zwrotu utraconych zysków w czasie trwania naprawy gwarancyjnej.

  • Gwarancja nie obejmuje pogarszania się jakości produktu spowodowanego mechanicznym uszkodzeniem produktu, użytkowaniem produktu w nieodpowiednich warunkach (nadmierna wilgotność, zbyt wysoka lub niska temperatura, wystawienie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, itp.), przeróbkami i zmianami konstrukcyjnymi produktu oraz naprawami wykonanymi samodzielnie lub przez inny serwis.


 

  • Zleceniodawcy przysługuje zwrot poniesionych kosztów naprawy w przypadku, gdy w okresie gwarancji dokonano 3 naprawy, a produkt nadal wykazuje wady lub punkt serwisowy stwierdzi, że powstała wada niemożliwa do usunięcia.

  • Gwarancja jest wydłużana o czas jaki telefon przebywa w serwisie w czasie napraw gwarancyjnych.

  • Serwis iSerwis sp. z o. o. przyjmujący do naprawy w/w produkt nie ponosi odpowiedzialności za utratę jakichkolwiek danych właściciela produktu w czasie wykonywania napraw gwarancyjnych. Niniejszy dokument nie zapewnia właścicielowi produktu zachowania żadnych ustawień produktu innych niż fabryczne, czyli danych wprowadzonych przez użytkownika lub aplikacji dodatkowo zainstalowanych w produkcie przekazanym do serwisu.

  • Użytkownik przekazujący produkt do serwisu iSerwis sp. z o.o. w celu dokonania naprawy gwarancyjnej akceptuje wszystkie powyższe warunki

  • Serwis iSerwis sp. z o. o. odrzuci gwarancje gdy plomba zamontowana po naprawie będzie przełamana, urwana lub naderwana. Uszkodzenie plomby jest jednoznaczne z utratą gwarancji.


Pozostałe regulacje odnośnie warunków gwarancji określa regulamin świadczenia usług ismartfon.pl