0 produktow - 0.00

Alcatel wymiana szybki

Remaining characters: 160

Alcatel wymiana szybki. Naprawa telefonów - serwis RING KING

Darmowe wysyłki sprzętu

Najwyższa jakość części

12 miesięcy gwarancji door-to-door

 

  Wymiana samej szyby (regeneracja LCD) – wybierz tą opcję jeśli uszkodzona jest sama szybka, a obraz pokazuje się poprawnie

ⓘ  Wymiana kompletnego ekranu – wybierz tą opcję jeśli obraz jest rozlany lub jest całkowicie „czarny”

Naprawiony telefon na wtorek, 11 luty 2020 zamów w ciągu


4.50 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 opinie klienta)

Cena: 119.00299.00

12 klientów kupiło

Wyczyść

Opis produktu

Alcatel - wymiana zbitej szybki lub wyświetlacza LCD

Twój smartfon to Alcatel? Zepsuł się w nim ekran? Nasz serwis telefonów się tym zajmię. Naprawiamy smarftony z całej Polski więc nawet jeśli nie jesteś z Siedlec to możesz skorzystać z naszych usług. Diagnoza sprzętu jest darmowa więc jeśli nie jesteś pewny co jest uszkodzone w Twoim telefonie to bez obaw. Najpierw przeprowadzamy diagnozę sprzętu. Jeśli zauważymy, że jakiś inny element wymaga wymiany to informujemy o tym, a następnie przystąpujemy do naprawy. W ten sposób od razu poznasz koszt naprawy swojego telefonu.

Jakie modele Alcatel naprawiamy?

Naprawimy każdego smartfona Alcatel. Wymienimy zbitą szybkę, a wyświetlacz LCD pozostanie oryginalny pod warunkiem, że wyświetla obraz poprawnie. Szczególnie często naprawiamy Alcatele z serii:

Tutaj jeszcze bardziej szczegółowo opisuję jak wygląda wymiana ekranu w Alcatel One Touch Idol.

Naprawa telefonu Alcatel

Serwis telefonów iSmartfon.pl mieści się w Siedlcach. Do wykonania naprawy wystarczy zapakować telefon w sztywne pudełko. Wysyłka sprzętu do serwisu, a później odesłanie naprawionego telefonu odbywa się na nasz koszt. Jest tardzo wygodny sposób naprawy telefonu. Po odbiór zepsutego sprzętu zgłosi się nasz kurier. Będzie miał ze sobą wypełnioną nalepkę adresową. Wystarczy, że przekażesz mu solidnie zapakowany sprzęt. Zamów już dziś i ciesz się sprawnym telefonem!

Dodatkowe informacje

Model

Alcatel POP UP 6044D, Alcatel Pop Star 5022X 5022D, Alcatel Pop 4S 5095Y, Alcatel Pop 4 5051M, Alcatel Pop 3 (5) 5015D 5015X, Alcatel Pixi 4 Plus Power 5023E, Alcatel Pixi 4 5.5 5048A, Alcatel Pixi 4 5.5 5012F, Alcatel Pixi 4 5.0 5045X 5045A, Alcatel Pixi 4 5.0 5010X 5010A, Alcatel Pop 3 5.5 LTE 5054A, Alcatel Pixi First 4024X, Alcatel Pixi 3 4013X, Alcatel One Touch Go play 7048X, Alcatel Idol 4s 6070K, 6070Y, Alcatel Idol 4 6055K, 6055P, Alcatel One Touch Idol 3 4.7 6039Y, Alcatel One Touch Idol 3 5.5, 6045Y, Alcatel One Touch Pop 3 (5) 5065X

Rodzaj naprawy

Wymiana samej szyby, Wymiana kompletnego ekranu

Pytania i odpowiedzi

Czym się zajmujecie? ▼
Naprawiamy telefony. Oferujemy wyłącznie profesjonalną naprawę. Pamiętaj proszę, że samodzielna naprawa nowszych smartfonów jest niewykonalna.
Czy czas naprawy może ulec zmienie? ▼
W 98% napraw wyrabiamy się na czas. Opóźnienie najczęściej wiąże się to z brakiem materiałów koniecznych do finalizacji naprawy.
Czy wystawiacie faktury VAT? ▼
Wystawiamy faktury bez VAT, ismartfon.pl jest legalną firmą i płaci podatki (niestety) ale nie jesteśmy płatnikiem VAT.
Czy naprawiacie mi telefon na miejscu, "od ręki"? ▼
Nie ponieważ naprawa trwa kilka godzin. Możesz naprawić swój telefon w ciągu jednego dnia, natomiast termin ten trzeba wcześniej ustalić.
Czy mogę dostarczyć telefon osobiście? ▼
Tak, nasz serwis mieści się w Siedlcach przy ulicy Składowej 29. Zapraszamy. Poniedziałek - piątek 8-17, Sobota 10-14
Jak i kiedy mam zapłacić za naprawę? ▼

Wybór należy do Ciebie: za pobraniem - przy odbiorze przesyłki lub płatność z góry - przelewem

Usługi dodatkowe

Szkło hartowane 2.5d - 15zł

Szkło hartowane 3d - 29zł

Zmiana oprogramowania - 69zł

 

Wymiana:

Aparatu głównego – 89 zł

Aparatu przedniego – 69 zł

Baterii – 69 zł

Głośnika dzwonków – 59 zł

Głośnika rozmów – 59 zł

Klapki – 69 zł

Mikrofonu – 79 zł

Portu ładowania – 79 zł

Złącza audio – 79 zł

Złącza sim – 99 zł

Inne – indywidualna wycena

Uwaga. W niektórych telefonach wymagane jest odklejenie ekranu do wymiany jakichkolwiek podzespołów. W takim przypadku cena będzie się różniła od tej, którą tutaj widzisz.


  • W przypadku naprawy gwarancyjnej urządzenie należy dostarczyć do serwisu iSerwis sp. z o. o. w Siedlcach poprzez zamówionego przez nas po odbiór urządzenia kuriera.

  • Na naprawę udziela się 12 miesięcznej gwarancji, która obejmuje wyłącznie zakres wykonywanych napraw.

  • Nie odpowiadamy za wady ukryte oraz nieprawidłowości w funkcjonowaniu urządzenia powstałe w skutek poprzednich napraw nie wykonanych w naszym serwisie, związanych lub nie związanych z obecnie wykonywaną naprawą.

  • Uprawnienia z tytułu gwarancji nie obejmują prawa zleceniodawcy do domagania się zwrotu utraconych zysków w czasie trwania naprawy gwarancyjnej.

  • Gwarancja nie obejmuje pogarszania się jakości produktu spowodowanego mechanicznym uszkodzeniem produktu, użytkowaniem produktu w nieodpowiednich warunkach (nadmierna wilgotność, zbyt wysoka lub niska temperatura, wystawienie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, itp.), przeróbkami i zmianami konstrukcyjnymi produktu oraz naprawami wykonanymi samodzielnie lub przez inny serwis.


 

  • Zleceniodawcy przysługuje zwrot poniesionych kosztów naprawy w przypadku, gdy w okresie gwarancji dokonano 3 naprawy, a produkt nadal wykazuje wady lub punkt serwisowy stwierdzi, że powstała wada niemożliwa do usunięcia.

  • Gwarancja jest wydłużana o czas jaki telefon przebywa w serwisie w czasie napraw gwarancyjnych.

  • Serwis iSerwis sp. z o. o. przyjmujący do naprawy w/w produkt nie ponosi odpowiedzialności za utratę jakichkolwiek danych właściciela produktu w czasie wykonywania napraw gwarancyjnych. Niniejszy dokument nie zapewnia właścicielowi produktu zachowania żadnych ustawień produktu innych niż fabryczne, czyli danych wprowadzonych przez użytkownika lub aplikacji dodatkowo zainstalowanych w produkcie przekazanym do serwisu.

  • Użytkownik przekazujący produkt do serwisu iSerwis sp. z o.o. w celu dokonania naprawy gwarancyjnej akceptuje wszystkie powyższe warunki

  • Serwis iSerwis sp. z o. o. odrzuci gwarancje gdy plomba zamontowana po naprawie będzie przełamana, urwana lub naderwana. Uszkodzenie plomby jest jednoznaczne z utratą gwarancji.


Pozostałe regulacje odnośnie warunków gwarancji określa regulamin świadczenia usług ismartfon.pl