Wymiana szybki i wyświetlaczy w iPhone, HTC, Sony, Nokia, LG, Samsung

No comments yet

Wymiana szybki w smartfonie

Wielu z Was już korzystało z głównych usług oferowanych przez nasz serwis ismartfon.pl jakimi są: wymiana szybki i wyświetlaczy. Nasz doświadczony zespół naprawia dla Was wszystkie modele telefonów 6 dni w tygodniu.

Najpopularniejsze modele jakimi się zajmujemy:

  • iPhone 6
  • Samsung Galaxy s5
  • Sony Xperia XA
  • Nokia 8
  • HTC 10
  • LG G6

Większość wyświetlaczy i dotyków posiadamy na naszym magazynie w Siedlcach. Jako, że jesteśmy bezpośrednimi importerami z fabryk znajdujących się poza granicami Polski jesteśmy w stanie zaoferować jedne z najkorzystniejszych cen na rynku. Nasz zespół specjalistów jest w stałym kontakcie z naszymi dostawcami i stoi na straży jakości dostarczanych do nas produktów. Nie zadowala nas przeciętna jakość. Wszystkie sprzedawane i montowane w naszym serwisie podzespoły muszą spełniać oczekiwania najbardziej wybrednych klientów i służyć przez długi czas eksploatowania telefonu w różnych warunkach atmosferycznych.

wymiana dotyku w telefonie komórkowym LG

Wymiana wyświetlacza w telefonie

Wielu naszych klientów szukało serwisu, w którym będą mogli wymienić tylko zbity dotyk (szybkę) w telefonie, ponieważ mieli wciąż sprawnie działający wyświetlacz. Wyświetlacz jest droższy niż szybka, więc doskonale rozumiemy frustrację klientów, gdy cena usługi wymiany była niewiele mniejsza od kosztów zakupu sprawnego używanego telefonu. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku i wszystkich użytkowników wyposażyliśmy nasz serwis w najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia przy pomocy których możemy oddzielić niemal każdy wyświetlacz od szybki. Następnie używając specjalnych technik sklejamy wyświetlacz z nową szybką uzyskując produkt nie różniący się od oryginalnie wyprodukowanego w fabryce producenta telefonu.

 

Zapraszamy do naszego serwisu telefonów

Podsumowując, naprawę szybki możesz zamówić na naszej stronie. Ten link skieruje Cię do strony zamówienia naprawy. Wymiana szybki realizowana jest od jednego do kilku dni od otrzymania telefonu w zależności od obłożenia warsztatu pracą i dostępności części do wymiany niezbędnych do zapewnienia prawidłowego funkcjonowania telefonu.

Chcecie zobaczyć jak wygląda rozebrany telefon i wyświetlacz?

Co jakiś czas nagrywamy krótkie video – rzuć okiem na to zamieszczone na naszym profilu na facebooku:

>wymiana polaryzatora w wyświetlaczu


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *