0 produktow - 0.00

Wysyłkowa naprawa telefonów


xDodano 2015-12-24 14:13:56 przez Tomek


Uruchomiliśmy usługę, jaką jest wysyłkowa naprawa telefonów komórkowych. Z myślą o naszych obecnych klientach i tych, którzy dopiero się o serwisie ismartfon w Siedlcach dowiedzą postanowiliśmy jeszcze bardziej usprawnić proces naprawy telefonu komórkowego.

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej lub czytaj dalej, gdzie tłumaczymy na czym to polega.

Wysyłkowa naprawa telefonów door-to-door – jak to działa?

  1. Wybierz naprawę i ustal datę odbioru telefonu składając zamówienie.
  2. Zabezpiecz telefon do transportu i przekaż go kurierowi.
  3. Otrzymasz zmiany odnośnie przebiegu naprawy przez email.
  4. Odbierz naprawiony telefon od kuriera.
  5. Korzystaj z telefonu bez obaw z naszą gwarancją serwisową.

Co więcej?

  • Na każdą naszą naprawę udzielamy 12 miesięcy gwarancji;
  • Po wykonaniu naprawy telefonu otrzymujesz paragon lub fakturę VAT 23%;
  • Możliwy rabat przy kilku zleceniach naprawy telefonów;
  • Wysyłkę zwrotną wykonujemy w ciągu 48-72h od otrzymania telefonu

Skontaktuj się z nami zanim wyślesz telefon w celu sprawdzenia dostępności części wymaganych do wykonania naprawy Twojego telefonu. Większość części dostępnych na naszym magazynie znajdziesz wchodząc na stronę naszego serwisu.

Posiadamy serwis wyposażony w nowoczesne maszyny przeznaczone do napraw nawet najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń. Wysyłkowa naprawa telefonów pozwala nam dotrzeć do klientów z całej Polski, którzy do tej pory nie mogli skorzystać z naszych profesjonalnych usług ze względu na odległość geograficzną. Wyciągamy pomocną dłoń do wszystkich szukających dobrych i rzetelnych usług naprawczych. Jeśli masz jeszcze wątpliwości zadzwoń, a chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Naprawa telefonów door-to-door, to zarówno komfort dla wszystkich chcących naprawić uszkodzony telefon, a także gwarancja profesjonalnie wykonanej usługi. Wymieniając szybkę sklejamy ją na całej powierzchni, tak jak robi to producent. Otrzymujesz od nas perfekcyjnie naprawiony telefon, z którego będziesz mógł się jeszcze długo cieszyć.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą :)

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Produkty
Alexandra Bridot
Alexandra Bridot
18:24 16 Sep 17
Fast and professional service. Friendly staff, plus they speak English. My phone is as good as new, thank you !
lukasz
lukasz
17:38 17 Aug 18
Laptop naprawiony szybko i w dobrej cenie. Polecam serwis. Inne serwisy krzyczały kosmiczne ceny a tutaj dobrze i w akceptowalnej cenie.
Konrad Kowalczyk
Konrad Kowalczyk
21:07 27 Jun 18
Wszystko jak należy. Szybka wymieniona na taką jaką chciałem:) Tylko dwa dni opóźnienia ale w pełni akceptowalne. Mocno polecam. Cena również bardzo dobra:)
Katarzyna Szymańska
Katarzyna Szymańska
09:01 08 Jun 18
Telefon przebył drogę w dwie strony kurierem (w cenie usługi). Błyskawiczna naprawa. Bardzo dobry kontakt z serwisem. Cena nie odstrasza :) Serdecznie polecam.
Baksiu
Baksiu
13:45 15 Mar 18
ta firma jest nie kometentna nie oddaja kasy za reklamacje nie opowiadaja na nic ludzi maja za nic czekam juz 3mc za zwrot szybki bo przyslali nie ta i maja problem z oddaniem pienidzy nie kupujcie nie warto pozdrawiam w dalszym ciagu jestem poszkodowany dostalem od tej firmy porysowana szybke odeslalaem i nie ma zwrotu kasy oszusci uwaga co zamawiacie
Zobacz wszystkie opinie