Komis GSM akcesoria Siedlce w najlepszych cenach

No comments yet

Nasz komis GSM akcesoria Siedlce ma już swój filmik na youtube. Obejrzyj i zobacz gdzie nas znajdziesz! Kliknij tutaj

Istniejemy na polskim rynku i dostarczamy wysokiej jakości usługi i produkty odbiorcom w całej Polsce, a czasem także w innych krajach, od 2013 roku. Na początku koncentrowaliśmy się na sprzedaży przez obecnie najbardziej popularny serwis aukcyjny w kraju jakim jest niewątpliwie Allegro. Zaufało nam do tej pory kilka tysięcy ludzi. Każdy z nich miał swoje indywidualne potrzeby i zawsze staramy się dostosować obsługę w taki sposób, by zrozumieć klienta i dostarczyć mu dokładnie taki produkt lub usługę, której potrzebuje.

Polski rynek zmienia się nieustannie, dlatego także wciąż dostosowujemy swoją ofertę do jego wymagań, aby te najbardziej potrzebne produkty były dostępne w naszym magazynie.

Komis GSM Akcesoria Siedlce

Komis GSM akcesoria Siedlce

Na początku tego roku otworzyliśmy nowy serwis gdzie naprawiamy telefony komórkowe i komputery. Znajduje się on w centrum Siedlec (województwo mazowieckie). Otworzyliśmy go z myślą, aby był łatwo dostępny dla każdego w naszym mieście, a także przyjezdni mogli skorzystać z naszych dobrych ofert na produkty.

W ofercie znajdują się wyświetlacze LCD, digitizery, szkła hartowane, power banki, etui na telefony. Poza przedmiotami widocznymi na stronie internetowej posiadamy także wiele innych produktów, które nie od razu tu ogłaszamy, ale wrzucamy je do bazy danych stopniowo. Jeśli chcesz zapytać o produkt tu nie ogłoszony zajdź do naszego serwisu mieszczącego się na ulicy Wojskowej 6 w Siedlcach lub zadzwoń do nas na numer 518 323 872.

Komis GSM akcesoria Siedlce. Zaufaj nam, a nie zawiedziesz się. Dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł od nas zadowolony. Wykfalifikowany personel i dobra dostępność części na miejscu umożliwia nam wykonywanie ekspresowych napraw. Ze względu na duży natłok pracy w niektórych okresach nie możemy jednak tego zagwarantować kazdemu. Możesz mieć jednak pewność, że Twój telefon będzie znów sprawny. Będziesz informowany na bieżąco o postępie w naprawie.

Ring King zaprasza.
ul. Wojskowa 6
08-110 Siedlce


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *