0 produktow - 0.00

Komis GSM akcesoria Siedlce w najlepszych cenach


xDodano 2015-03-27 13:12:12 przez Tomek


Nasz komis GSM akcesoria Siedlce ma już swój filmik na youtube. Obejrzyj i zobacz gdzie nas znajdziesz! Kliknij tutaj

Istniejemy na polskim rynku i dostarczamy wysokiej jakości usługi i produkty odbiorcom w całej Polsce, a czasem także w innych krajach, od 2013 roku. Na początku koncentrowaliśmy się na sprzedaży przez obecnie najbardziej popularny serwis aukcyjny w kraju jakim jest niewątpliwie Allegro. Zaufało nam do tej pory kilka tysięcy ludzi. Każdy z nich miał swoje indywidualne potrzeby i zawsze staramy się dostosować obsługę w taki sposób, by zrozumieć klienta i dostarczyć mu dokładnie taki produkt lub usługę, której potrzebuje.

Polski rynek zmienia się nieustannie, dlatego także wciąż dostosowujemy swoją ofertę do jego wymagań, aby te najbardziej potrzebne produkty były dostępne w naszym magazynie.

Komis GSM Akcesoria Siedlce

Komis GSM akcesoria Siedlce

Na początku tego roku otworzyliśmy nowy serwis gdzie naprawiamy telefony komórkowe i komputery. Znajduje się on w centrum Siedlec (województwo mazowieckie). Otworzyliśmy go z myślą, aby był łatwo dostępny dla każdego w naszym mieście, a także przyjezdni mogli skorzystać z naszych dobrych ofert na produkty.

W ofercie znajdują się wyświetlacze LCD, digitizery, szkła hartowane, power banki, etui na telefony. Poza przedmiotami widocznymi na stronie internetowej posiadamy także wiele innych produktów, które nie od razu tu ogłaszamy, ale wrzucamy je do bazy danych stopniowo. Jeśli chcesz zapytać o produkt tu nie ogłoszony zajdź do naszego serwisu mieszczącego się na ulicy Wojskowej 6 w Siedlcach lub zadzwoń do nas na numer 518 323 872.

Komis GSM akcesoria Siedlce. Zaufaj nam, a nie zawiedziesz się. Dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł od nas zadowolony. Wykfalifikowany personel i dobra dostępność części na miejscu umożliwia nam wykonywanie ekspresowych napraw. Ze względu na duży natłok pracy w niektórych okresach nie możemy jednak tego zagwarantować kazdemu. Możesz mieć jednak pewność, że Twój telefon będzie znów sprawny. Będziesz informowany na bieżąco o postępie w naprawie.

Ring King zaprasza.
ul. Wojskowa 6
08-110 Siedlce

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Produkty
Alexandra Bridot
Alexandra Bridot
18:24 16 Sep 17
Fast and professional service. Friendly staff, plus they speak English. My phone is as good as new, thank you !
lukasz
lukasz
17:38 17 Aug 18
Laptop naprawiony szybko i w dobrej cenie. Polecam serwis. Inne serwisy krzyczały kosmiczne ceny a tutaj dobrze i w akceptowalnej cenie.
Konrad Kowalczyk
Konrad Kowalczyk
21:07 27 Jun 18
Wszystko jak należy. Szybka wymieniona na taką jaką chciałem:) Tylko dwa dni opóźnienia ale w pełni akceptowalne. Mocno polecam. Cena również bardzo dobra:)
Katarzyna Szymańska
Katarzyna Szymańska
09:01 08 Jun 18
Telefon przebył drogę w dwie strony kurierem (w cenie usługi). Błyskawiczna naprawa. Bardzo dobry kontakt z serwisem. Cena nie odstrasza :) Serdecznie polecam.
Baksiu
Baksiu
13:45 15 Mar 18
ta firma jest nie kometentna nie oddaja kasy za reklamacje nie opowiadaja na nic ludzi maja za nic czekam juz 3mc za zwrot szybki bo przyslali nie ta i maja problem z oddaniem pienidzy nie kupujcie nie warto pozdrawiam w dalszym ciagu jestem poszkodowany dostalem od tej firmy porysowana szybke odeslalaem i nie ma zwrotu kasy oszusci uwaga co zamawiacie
Zobacz wszystkie opinie