0 produktow - 0.00

iPhone 7 i iPhone 7 Plus.


xDodano 2017-05-26 10:32:34 przez Tomek


Rewolucja czy renowacja? Przekonaj się i dowiedz jak naprawić ekran w iPhone.

Długo wyczekiwana, siódma seria iPhone’ów weszła na rynek stosunkowo niedawno. Dla wielu użytkowników nowe iPhone 7 i 7 Plus reprezentują nieustającą ewolucję Apple, dla innych są to nieznacznie usprawnione iPhone’y serii 6.

Charakterystyka i skrócona specyfikacja smartfonów Apple iPhone 7 i 7 Plus

Poniżej prezentujemy skróconą specyfikację telefonów Apple iPhone 7 i 7 Plus. Czy faktycznie gigant z Cupertino nie poczynił żadnych istotnych zmian względem kolejnej wersji wypuszczonych, kultowych już i-telefonów? Sprawdźmy.

Apple iPhone 7

Klasycznie zaczynając od ekranu, iPhone 7 wyposażony został w 4,7-calowy wyświetlacz Retina HD (LCD IPS TFT) prezentujący treści w rozdzielczości 750 x 1334 pikseli. Pewną nowość stanowi spełnianie normy IP 67, która zapewnia, że sprzęt jest wodoodporny (przynajmniej w rozsądnych granicach), a także pyłoodporny.

Sercem i jednocześnie mózgiem całego urządzenia jest procesor Apple A10 z koprocesorem ruchu, współpracujący z 2 GB pamięci RAM. Pamięć wbudowana w zależności od wersji może wynosić: 32, 128 i 256 GB. Zdjęcia zrobimy 12 Mpix aparatem głównym lub 7 Mpix aparatem przednim. Poza tym Apple zaimplementowało najnowsze wersje modułów Bluetooth i Wi-Fi. Całość zasila akumulator litowo-jonowy o pojemności 1960 mAh. Preinstalowany system to iOS 10.

Jak widać, iPhone 7 nie jest istną rewolucją, a nieznacznie usprawnioną poprzednią odsłoną iPhone’ów. Jak zatem wygląda specyfikacja wersji Plus?

Apple iPhone 7 Plus

Poza zwiększonymi gabarytami, nie zauważymy tu rażących różnic. Apple iPhone 7 Plus wyposażony jest w 5,5-calowy wyświetlacz Retina HD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Inżynierowie dodali jeden GB pamięci operacyjnej, a za zasilanie odpowiada pojemniejszy, 2900 mAh akumulator. Reszta specyfikacji prezentuje się bez zmian.

Ekran w smartfonach Apple iPhone 7 i 7 Plus

Ekran Retina HD zaimplementowany w telefonach Apple iPhone 7 i 7 Plus to najzwyklejszy w świecie ekran IPS TFT o bardzo dużym zagęszczeniu pikseli na cal. Technologia IPS zapewnia odpowiednio szerokie katy widzenia, natomiast technologia LED odpowiada za wysoki kontrast – 1400:1 w iPhone 7 oraz 1300:1 w iPhone 7 Plus. Ekrany Retina wyposażone są w technologię Multi-Touch. Ich maksymalna jasność wynosi 625 cd/m2.

Czy możliwa jest samodzielna naprawa ekranu w telefonach Apple iPhone 7 i 7 Plus?

Samodzielna naprawa ekranu w telefonach uzależniona jest od sposobu zespojenia wyświetlacza z szybką. Obecnie wyróżnia się dwie metody łączenia tych elementów: klejąc je ze sobą po całej powierzchni, lub wyłącznie na krawędziach.

W przypadku, gdy ekrany klejone są wyłącznie na krawędziach, możliwe jest ich samodzielne rozwarstwienie i naprawa lub wymiana poszczególnych komponentów. Jeżeli natomiast ekran klejony jest po całej powierzchni, wówczas niemożliwe jest samodzielne jego rozszczepienie.

Ekrany w telefonach Apple iPhone 7 i 7 Plus są klejone po całej powierzchni, co uniemożliwia samodzielną naprawę, bez dostępu do specjalistycznych narzędzi i fachowej wiedzy. Poza tym zaawansowana technologia i wiele warstw składających się na wyświetlacze w smartfonach Apple 7 i 7 Plus przyczyniają się do skomplikowania procesu naprawy lub wymiany.

Jeżeli pragniesz naprawić lub wymienić: szybkę, digitizer, wyświetlacz lub cały ekran, prześlij swój uszkodzony iPhone do nas. Dzięki wysyłkowej naprawie telefonów zyskujesz możliwie najlepszą cenę – unikasz pośredników, a czas naprawy oscyluje w okolicach 3 dni. Jest to jeden z najszybszych sposobów na naprawę swojego telefonu.

Realizujemy naprawy z: Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrocławia, Lublina i wszystkich innych miast i miasteczek z całego kraju! Naprawy w systemie door-to-door, bez wychodzenia z domu są bardzo wygodne.

 


Produkty
Alexandra Bridot
Alexandra Bridot
18:24 16 Sep 17
Fast and professional service. Friendly staff, plus they speak English. My phone is as good as new, thank you !
lukasz
lukasz
17:38 17 Aug 18
Laptop naprawiony szybko i w dobrej cenie. Polecam serwis. Inne serwisy krzyczały kosmiczne ceny a tutaj dobrze i w akceptowalnej cenie.
Konrad Kowalczyk
Konrad Kowalczyk
21:07 27 Jun 18
Wszystko jak należy. Szybka wymieniona na taką jaką chciałem:) Tylko dwa dni opóźnienia ale w pełni akceptowalne. Mocno polecam. Cena również bardzo dobra:)
Katarzyna Szymańska
Katarzyna Szymańska
09:01 08 Jun 18
Telefon przebył drogę w dwie strony kurierem (w cenie usługi). Błyskawiczna naprawa. Bardzo dobry kontakt z serwisem. Cena nie odstrasza :) Serdecznie polecam.
Baksiu
Baksiu
13:45 15 Mar 18
ta firma jest nie kometentna nie oddaja kasy za reklamacje nie opowiadaja na nic ludzi maja za nic czekam juz 3mc za zwrot szybki bo przyslali nie ta i maja problem z oddaniem pienidzy nie kupujcie nie warto pozdrawiam w dalszym ciagu jestem poszkodowany dostalem od tej firmy porysowana szybke odeslalaem i nie ma zwrotu kasy oszusci uwaga co zamawiacie
Zobacz wszystkie opinie