HTC One M7, M8, M9, M9 Prime camera edition oraz HTC E8

Naprawa telefonów. Wymiana Szybki W HTC One M7, M8, M9, M9 Prime Camera Edition, E8

Poznaj wnętrze flagowych telefonów marki HTC. Dowiedz się jak wygląda naprawa zbitej szybki.

HTC One to jedna z popularniejszych, niegdyś flagowych serii smartfonów od Tajwańczyków. Są to urządzenia wysoko notowane i chętnie kupowane. Jak prezentują się modele z serii wedle obecnych kanonów mocnej specyfikacji? Jeśli masz uszkodzony telefon marki HTC, sprawdź nasz serwis telefonów komórkowych.

Charakterystyka i skrócona specyfikacja smartfonów HTC One M7, M8, M9, M9 Prime camera edition, E8

Poniżej prezentujemy skróconą specyfikację Smartfonów HTC One M7, M8, M9, M9 Prime Camera Edition oraz M8. Zapraszamy do zapoznania się z ich charakterystyką.

HTC One M7

Przyzwoity mid-range w przyzwoitej cenie. Sprzęt posiada 4,7-calowy ekran Super LCD o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli, chroniony szkłem Gorilla Glass 2. Sercem urządzenia jest Qualcomm Snapdragon 600 8064T wyposażony w cztery rdzenie z zegarem 1,7 GHz i GPU Adreno 320. Pamięć operacyjna wynosi 2 GB, natomiast wewnętrzna 32 GB. Zdjęcia zrobimy 4 Mpix aparatem głównym lub 2.1 Mpix kamerką przednią. Całość zasila litowo-polimerowy akumulator o pojemności 2300 mAh, a wszystkim zarządza Android 4.1.2.

HTC One M9

Ten kawaler z Tajwanu znacząco przewyższa swoją specyfikacją powyżej opisywany model. Wyświetla treści na 5-calowym ekranie Super LCD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Wyświetlacz chroniony jest szkłem Corning Gorilla Glass w wersji 4. Zaimplementowano tu ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 810 8994 taktujący z częstotliwością 2.0 GHz. Wspiera go 3 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna wynosi 32 GB.

Zdolności fotograficzne HTC One M9 oparte są na 20 Mpix aparacie głównym i 4 Mpix kamerce przedniej. Za zasilanie odpowiedzialny jest akumulator o pojemności 2840 mAh, a wszystkim steruje Android 5.0 Lollipop.

HTC One M9 Prime Camera Edition

Kolejny średniak z rodziny One. Znajdziemy tu nieco słabszy ekran IPS TFT o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli, ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio X10 z zegarem 2.2 GHz, a także 2 GB pamięci operacyjnej i 16 GB pamięci wewnętrznej.

Zdjęcia zrobimy 13 Mpix aparatem głównym z podwójnym doświetleniem LED lub 4 Mpix kamerką przednią. Sprzęt zasila identyczny akumulator, co HTC One M9. Nad wszystkim czuwa Android w wersji 6.0.

HTC One M8

HTC One M8 to starszy brat HTC One M9. Wyświetla treści na 5-calowym ekranie Super LCD o rozdzielczości 1080p, który chroniony jest przez Corning Gorilla Glass 3. W ramach CPU użyto tu Snapdragona 801 wyposażonego w cztery rdzenie z zegarem wysterowanym na poziomie 2.3 GHz. Wspiera go 2 GB pamięci operacyjnej, natomiast pamięć wbudowana wynosi 16 lub 32 GB (w zależności od konfiguracji). HTC zdecydowało się na zamontowanie 4 Mpix aparatu głównego i 5 Mpix aparatu przedniego. Preinstalowany system to Android 4.4 KitKat.

HTC One E8

Kolejny niezbyt wyróżniający się model z kolekcji. Producent zaimplementował tu 5-calowy ekran SLCD, procesor Qualcomm Snapdragon 801 2,5 GHz z 2 GB pamięci RAM, a także 13 i 5 Mpix aparaty. Wszystkim zarządza Android 4.4 KitKat.

Ekran w smartfonach HTC One M7, M8, M9, M9 Prime camera edition, E8

Niemal każdy opisywany tu smartfon wyposażony został w ekran Super LCD. HTC M9 Prime camera edition otrzymał słabszy wyświetlacz LCD TFT. Wyświetlacze Super LCD oferują porównywalną jakość obrazu oraz parametry z ekranami AMOLED. Super LCD jest ulepszoną wersją ekranu LCD TFT.

Czy możliwa jest samodzielna naprawa ekranu w telefonach HTC One M7, M8, M9, M9 Prime camera edition, E8?

Samodzielna naprawa ekranu, wyświetlacza lub digitizera możliwa jest w smartfonach, które posiadają wyświetlacze klejone z szybką po krawędziach. W przypadku HTC One M7, M8, M9, M10 Prime Camera Edition i E8, samodzielna naprawa jest niemożliwa. Spowodowane jest to przyklejeniem ekranu na całej powierzchni z szybką, co uniemożliwia oddzielenie poszczególnych warstw ekranu bez dostępu do specjalistycznych narzędzi.

Masz problem z uszkodzonym ekranem w wyżej wymienionych smartfonach? Zgłoś się do nas. Naprawimy Twój telefon w mniej niż 3 dni. Napraw swojego HTC w ismartfon.pl, wybierz model telefonu i rodzaj naprawy, a następnie prześlij do nas swój sprzęt. My zajmiemy się resztą.

Realizujemy naprawy z: Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrocławia, Lublina i wielu innych miejsc z Polski!