Smartfonów serii Nexus – świetny telefon w przyzwoitej cenie.

Nexusy – zarówno te od LG, jak i od Huawei zasłynęły jako przyzwoite średniaki wypuszczane na rynek w całkiem przyzwoitej cenie. W tym teście znajdziesz skróconą specyfikację każdego smartfona Nexus od LG i Huawei, a także dowiesz się, czy możliwa jest samodzielna naprawa ich wyświetlaczy.

Charakterystyka i skrócona specyfikacja smartfonów LG Nexus 4, LG Nexus 5, Huawei Nexus 6, Huawei Nexus 6p

Jak wspomnieliśmy, mamy tu do czynienia z przyzwoitymi mid-range’owymi smartfonami. Zaprezentowanymi w 2012 i 2013 (LG) oraz reaktywowanymi przez Huawei od roku 2015. Zacznijmy od mających ponad 5 lat propozycji od koreańskiego LG.

LG Nexus 4

Nexus 4 to praktyczny maluszek (przynajmniej jak na obecne standardy). Wyposażony został w 4,7-calowy ekran IPS TFT o rozdzielczości 768 x 1280 pikseli i 318 ppi. Chroni go szkło Corning Gorilla Glass 2. LG Nexus 4 wyposażony został w czterordzeniowy procesor Qualcomm APQ8064 taktujący z częstotliwością 1.5 GHz i posiadający GPU Adreno 320. Pamięć wewnętrzna wynosi 16 GB, natomiast pamięć RAM 2 GB. Za zasilanie sprzętu odpowiada 2100 mAh akumulator litowo-polimerowy.

Jak przystało na starego już średniaka, zdolności fotograficzne sprzętu nie powalają. Z tyłu znajdziemy 8 Mpix aparat Sony IMX111, natomiast z przodu 1,3 Mpix Sony IMX119. Z internetem połączymy się dzięki modułowi Wi-Fi w standardzie n. LG Nexus 4 posiada również moduł NFC i Bluetooth w wersji 4.0. Preinstalowany system to Android 4.2 Jelly Bean.

LG Nexus 5

Rok młodszy od poprzednika, LG Nexus 5 może pochwalić się przede wszystkim mocniejszym CPU i nieco większym ekranem. Telefon wyświetla treści na 4,95-calowym ekranie IPS TFT o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli i 445 ppi. Ekran chroniony jest przez Corning Gorilla Glass 3. Zaimplementowany procesor to Qualcomm Snapdragon 800 wyposażony w cztery rdzenie o zegarze 2.26 GHz i Adreno 330. Pamięć operacyjna i wewnętrzna wynoszą kolejno 2 i 16 GB.

Zdjęcia zrobimy aparatami: 8 Mpix Sony IMX179 i 1,3 Mpix Aptina MT9M114B. LG odświeżyło również nieco bezprzewodowe interfejsy. Znajdziemy tu Wi-Fi w standardzie ac i Bluetooth w wersji 4.0. Wszystko zasilane jest litowo polimerowym akumulatorem o pojemności 2300 mAh. Preinstalowany system to Android 5.0 Lollipop.

Huawei Nexus 6

Jak Huawei zabrał się za serię Nexus? Całkiem nieźle. W Huawei Nexus 6 znajdziemy bowiem 5,96-calowy ekran AMOLED oferujący rozdzielczość na 1440 x 2560 pikseli, chroniony Corning Gorilla Glass 3. W ramach procesora użyto Snapdragona 805 posiadającego cztery rdzenie taktujące z częstotliwością 2.7 GHz. W ramach GPU użyto Adreno 420. Procesor wspiera 3 GB pamięci operacyjnej, a pamięć wewnętrzna wynosi 32/64 GB – w zależności od konfiguracji.

Poza tym telefon może pochwalić się 13 Mpix aparatem głównym i 2 Mpix aparatem przednim. Nie zabrakło Wi-Fi w standardzie ac, Bluetooth’a 4.1, czy NFC. Za zasilanie odpowiedzialny jest akumulator o pojemności 3220 mAh. Zainstalowany soft to Android 5.0 aktualizowany do wersji 7.1.1.

Huawei Nexus 6p

Czy literka „p” okazała się łaskawa dla Nexusa od Huawei? Sprawdźmy. Pierwszą różnicą jest nieco mniejszy ekran – 5,7-calowy AMOLED 1440p chroniony szkłem Corning Gorilla Glass 4 i warstwą oleofobową. Poza tym zaimplementowano tu nieco nowszego Snapdragona 810 opierającego się na czterech rdzeniach Cortex A53 1.55 GHz i czterech Cortex A57 2.0 GHz. Pamięć operacyjna wynosi 3 GB, natomiast wewnętrzna w zależności od wersji: 32, 64 lub 128 GB.

Zdolności fotograficzne również uległy poprawie. Zdjęcia zrobimy 12,3 Mpix aparatem głównym z mnóstwem bajerów na pokładzie lub 8 Mpix aparatem przednim. Poza tym producent zaimplementował najnowocześniejsze porty i interfejsy oraz czytnik linii papilarnych. Powiększono również akumulator – do pojemności 3450 mAh. System pozostał ten sam.

Ekran w smartfonach LG Nexus 4, LG Nexus 5, Huawei Nexus 6, Huawei Nexus 6p

Nexusy od LG wyposażone zostały w klasyczne ekrany IPS TFT, natomiast Nexusy od Huawei zostały zaszczycone ekranami AMOLED. W praktyce różnica ta sprawia, że AMOLEDy są zdecydowanie bardziej: energooszczędne, oferują mocniej nasycone kolory, większy kontrast, szersze kąty widzenia, są czytelniejsze w słoneczne dni, no i są droższe.

Czy możliwa jest samodzielna naprawa ekranu w telefonach ?

Niestety każdy smartfon Nexus posiada ekran klejony na całej powierzchni. Oznacza to, że samodzielna naprawa urządzenia jest niemożliwa. Aby móc naprawić lub wymienić szybkę, wyświetlacz lub digitizer w smartfonach: LG Nexus 4, LG Nexus 5, Huawei Nexus 6, Huawei Nexus 6p, należy zgłosić się do specjalistów posiadających odpowiedni sprzęt i fachową wiedzę. Nasz serwis oferuje wymianę samej szybki.

Chcesz szybko i tanio naprawić ekran w swoim smartfonie LG Nexus? Zgłoś się do nas. Ismartfon.pl oferuje wysyłkową naprawę telefonów, dzięki której omijasz pośredników i płacisz wyłącznie za wykonaną usługę. Naprawimy Twój telefon w mniej niż 3 dni!

Realizujemy naprawy z: Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrocławia, Lublina i wielu innych miejsc z Polski!


Zaprezentowany na targach MWC 2016, które odbyły się w Barcelonie, LG Stylus 2 nie porwał tłumów.

Nie jest to sprzęt dla wszystkich, ba nie można nazwać go ani flagowcem, ani topową propozycją. Stanowi jednak świetną i tańszą alternatywę dla Galaxy Note’a.

Co jest takiego niezwykłego w nowym Stylusie od LG? W zasadzie nic. Producent chwali się, że udało mu się usprawnić i ulepszyć funkcjonowanie rysika. Niestety reszta podzespołów mocno kuleje. Nie zapowiadało się na początku ani tym bardziej nie zapowiada się teraz, żeby LG Stylus 2 miał podbić jakikolwiek rynek. Poniżej prezentujemy skróconą specyfikację tego dosyć niszowego urządzenia.

Charakterystyka i skrócona specyfikacja smartfona LG Stylus 2

LG Stylus 2

Specyfikacja nie powala, a sam sprzęt ledwo łapie się do średniej półki jakościowej. Rywalizujące z Samsungiem LG zbytnio skupiło się na rysiku i technologii z nim związanej niźli na wypuszczeniu atrakcyjnego sprzętu dla nieco szerszego grona odbiorców. Sprawdźmy zatem, co zaoferuje nam LG Stylus 2.

LG Stylus 2 – specyfikacja

Koreańczycy wyposażyli drugą wersję Stylusa w dosyć spory, 5,7-calowy ekran IPS TFT oferujący przeciętną rozdzielczość 720 x 1280 pikseli i 258 ppi. Za procesy myślowe tego smartfona-notatnika odpowiada słabiutki, czterordzeniowy Qualcomm Snapdragon 410 taktujący z częstotliwością 1.2 GHz i posiadający Adreno 306. W zależności od wariantu, pamięć operacyjna wynosi 1,5 lub 2 GB. Pamięć wewnętrzna to 16 GB.

Zdjęcia wykonamy 13 Mpix aparatem głównym lub 8 Mpix kamerką przednią. Nie zabrakło podstawowych interfejsów bezprzewodowych. Z siecią połączymy się za pomocą modułu Wi-Fi w standardzie n. Poza tym znajdziemy tu Bluetooth 4.1, NFC i USB 2.0. Wszystko zasilane jest 3000 mAh akumulatorem litowo-jonowym. Preinstalowany system to Android 6.0 Marshmallow.

Nieco więcej o ekranie i stylusie w LG Stylus 2

Ekran w LG Stylus 2 to typowy IPS TFT oferujący dosyć małe zagęszczenie pikseli na cal. Ekran współpracuje ze stylusem, który wyposażony został w główkę wykonaną z nanopowłoki, która wedle producenta zapewnia jeszcze większą precyzję i podnosi komfort obsługi smartfona za pomocą rysika.

Czy możliwa jest samodzielna naprawa ekranu w telefonie LG Stylus 2?

Wyróżnia się dwa sposoby przytwierdzania szybki do ekranu w smartfonach. Pierwszy z nich polega na klejeniu wyświetlacza do szybki wyłącznie na krawędziach. Drugim sposobem jest natomiast klejenie szybki z wyświetlaczem na całej powierzchni.

Jeśli mamy do czynienia z ekranem przyklejonym wyłącznie na krawędziach, wówczas bez problemu możemy samodzielnie naprawić lub wymienić poszczególne komponenty ekranu – szybkę, wyświetlacz, czy digitizer.

Sprawa komplikuje się w przypadku klejenia szybki na całej jej powierzchni. Wówczas oddzielenie ekranu od wyświetlacza będzie zdecydowanie bardziej problematyczne i wymagać będzie użycia specjalistycznych narzędzi.

W telefonach LG Stylus 2 spotkamy się z szybką klejoną do wyświetlacza na całej jej powierzchni. Wobec tego samodzielna naprawa tego modelu smartfona jest niemożliwa. Jeżeli jednak chcesz naprawić lub wymienić szybkę, ekran lub digitizer, zgłoś się do nas.

Wysyłkowy serwis naprawy telefonów ismartfon.pl oferuje naprawę smartfonów bez udziału pośredników. Co to znaczy dla Ciebie? Przede wszystkim możliwie najlepszą cenę za wykonaną usługę. Po drugie bardzo krótki czas realizacji usługi – naprawiamy smartfony w niecałe 3 dni. Co musisz zrobić? Wystarczy, że zamówisz usługę wymiany szybki i uzupełnisz formularz zakupowy z podstawowymi danymi oraz dostarczysz nam swój sprzęt. Nasi specjaliści szybko uporają się z jego naprawą i odeślą telefon do Ciebie. To naprawdę bardzo proste.


LG G Flex 2 kontynuuje pewien eksperyment

Eksperyment, który zapoczątkowało LG, wypuszczając pierwszą wersję smartfona z wygiętym ekranem. Druga wersja LG jest lepsza, pewniejsza i trudno doszukać się problemów i bolączek wieku dziecięcego, które mogliśmy obserwować w protoplaście wygiętych smartfonów.

W tekście zaprezentujemy specyfikację oraz charakterystykę LG Flex2. Zatrzymamy się na nieco dłużej przy ekranie zaimplementowanym w telefonie, a także podpowiemy, czy możliwe jest jego samodzielne naprawienie.

Charakterystyka i skrócona specyfikacja smartfona LG Flex 2

LG G Flex 2

LG Flex2 z powodzeniem może być zaklasyfikowany jako mid-range. Średniak w momencie premiery w pierwszym kwartale 2015 roku budził swoimi podzespołami zdecydowanie większy podziw, plasujący go na wyższej półce. Obecnie jest to przyzwoita klasa średnia.

LG Flex 2 – specyfikacja

Zakrzywiony ekran ma 5,5-cali wielkości i choć przez zakrzywienie wydaje się mniejszy, to jednak Flex 2 to całkiem duży telefon. LG użyło tu wyświetlacz OLED prezentujący treści w rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli z ich zagęszczeniem na poziomie 401 ppi.

Wewnątrz znajdziemy niegdyś topowy, obecnie nieco słabszy Qulacomm Snapdragon 810, wyposażony w osiem rdzeni, taktujących z częstotliwością 2.0 GHz i posiadający GPU Adreno 430. Jego wsparcie stanowi 2 GB pamięci operacyjnej. Pamięć wewnętrzna wynosi 16 lub 32 GB (w zależności od wariantu) i może być rozszerzona dzięki karcie microSD do maksymalnie 128 GB.

LG Flex 2 posiada całkiem niezłe aparaty. Z tyłu urządzenia znajdziemy 13 Mpix aparat główny z podwójnym doświetleniem LED i laserowym AF. Z przodu natomiast zamontowano 2.1 Mpix kamerkę. Producent wyposażył smartfon w moduł Bluetooth 4.1, Wi-Fi w standardzie ac, NFC i port USB 2.0 z OTG. Wszystko zasilane jest litowo jonowym akumulatorem o pojemności 3000 mAh i z systemem szybkiego ładowania. Preinstalowany system to Android 5.0 Lollipop.

LG Flex 2 otrzymał samoregenerującą się obudowę. Co to oznacza? Powstałe na obudowie mniejsze rysy mogą być automatycznie spolerowane podczas kontaktu telefonu z odzieżą przy codziennej jego eksploatacji. Ten system to kolejny aspekt, dla którego LG Flex 2 nazywany jest innowacyjnym smartfonem.

Nieco więcej o ekranie w LG Flex 2

LG zaimplementowało wewnątrz telefonu zakrzywiony wyświetlacz OLED. Oferuje on świetną jakość obrazu i wysoki poziom energooszczędności. Zastosowano tu naprawdę dobrą matrycę. Ekran oferuje wysoką rozdzielczość Full HD, intensywne kolory, w tym głęboką czerń, a także wysoki kontrast. Poza tym szybko taktuje i nie pozostawia efektu smużenia, który występował w poprzedniej generacji LG Flex’a.

Zagięty ekran sprzyja komfortowemu oglądaniu filmów. Zagięcie doskonale podnosi poziom immersji u użytkownika.

Czy możliwa jest samodzielna naprawa ekranu w telefonie LG Flex 2?

Ekran w smartfonach klejony jest do szybki na dwa sposoby – na całej powierzchni lub wyłącznie na krawędziach. Od sposobu przyklejenia ekranu zależy, czy możliwe jest jego samodzielne naprawienie lub wymiana.

W smartfonach, w których ekran klejony jest wyłącznie na krawędziach, nie potrzebujemy specjalistycznych narzędzi ani dużych pokładów fachowej wiedzy, aby być w stanie samodzielnie wymienić uszkodzony komponent. Problem zaczyna się w przypadku ekranów klejonych na całej powierzchni do szybki. W tego typu smartfonach wymagane jest użycie odpowiednich narzędzi, które umożliwią odklejenie szybki od wyświetlacza.

W LG Flex 2 producent przykleił wyświetlacz na całej powierzchni. Ponadto zakrzywiony ekran utrudnia cały proces naprawy lub wymiany. Jeżeli więc cierpisz z powodu zepsutego digitizera, uszkodzonego wyświetlacza lub pękniętej szybki, nie próbuj samodzielnie naprawić swojego telefonu, lepiej oddaj go w ręce specjalistów.

Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z taniej i szybkiej wysyłkowej naprawy telefonów. Wybierając usługi ismartfon.pl omijasz pośredników i uzyskujesz gwarancję najlepszej ceny. Wystarczy, że zamówisz usługę naprawy szybki w LG i przekażesz nam swój telefon. Naprawa zostanie zrealizowana w mniej niż 3 dni.


Seria smartfonów X wypuszczona przez LG to całkiem nowy projekt

Koreańczycy chcieli przedstawić kilka smartfonów, spośród których każdy odznacza się pewną cechą szczególną. I tak mamy LG X cam posiadający dwie kamery, LG X screen z dobrej jakości ekranem, LX x mach z mocnym procesorem i LG X power z dużym akumulatorem.

Charakterystyka i skrócona specyfikacja smartfonów LG X cam, X screen, X mach, X power

LG X Cam, X Screen, X Mach, X Power 

Każde z urządzeń to solidne urządzenie z wyżyn średniej półki jakościowej. W przypadku Lg X mach możemy pokusić się o stwierdzenie, że jest to smartfon aspirujący do półki wyższej. Poniżej prezentujemy skróconą specyfikację każdego z urządzeń.

LG X cam

Zacznijmy od smartfona fotograficznego. Jest to typowy mid-range z bardzo dobrymi aparatami. Treści wyświetla na 5,2-calowym ekranie IPS TFT o rozdzielczości 1080p. Za jego moc obliczeniową odpowiada ośmiordzeniowy procesor Mediatek MT6753 taktujący z częstotliwością 1,14 GHz i wyposażony w ARM Mali-T720. Wspiera go 2 GB pamięci operacyjnej, a pamięć wewnętrzna wynosi 16 GB. Dzięki karcie microSD można rozszerzyć ją do 2 TB.

Z tyłu znajdziemy 13 Mpix aparat z doświetleniem LED, AF i przesłoną f/2.0. Obok niego umieszczono 5 Mpix aparat z przesłoną f/2.4. Z tyłu natomiast znalazło się miejsce dla 8 Mpix kamerki przedniej z FF i przesłoną f/2.4. Wszystko zasila akumulator Li-Po o pojemności 2520 mAh. Preinstalowany system to Android 6.0.1 Marshmallow.

LG X screen

Kolejny średniak w grupie. Posiada 4,93-calowy ekran IPS TFT oferujący rozdzielczość 720p. Wewnątrz znalazło się miejsce dla czterordzeniowego procesora Qualcomm Snapdragon 410 taktującego z częstotliwością 1.2 GHz. Jego wsparciem jest 2 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna wynosi tyleż samo, co w LG X cam. W LG X screen zaimplementowano 13 Mpix aparat główny z AF i doświetleniem LED, a także 8 Mpix aparat przedni. Za zasilanie odpowiada 2300 mAh akumulator litowo jonowy. W ramach softu użyto Androida w wersji 6.0.1 Marshmallow.

LG X mach

Najmocniejszy sprzęt z zestawienia. 5,5-calowy ekran IPS TFT oferujący rozdzielczość 1440p, chroniony szkłem Corning Gorilla Glass 3. W ramach CPU użyto Snapdragona 808 wyposażonego w sześć rdzeni taktujących z częstotliwością 1.8 GHz z Adreno 418. Wspiera go 3 GB pamięci operacyjnej. Pamięć wewnętrzna również wygląda obiecująco. Znajdziemy tu bowiem jej aż 32 GB z możliwością rozszerzenia do 2 TB.

Możliwości fotograficzne wyglądają całkiem przyzwoicie. 12,3 Mpix aparat główny z doświetleniem LED i AF oraz 8 Mpix aparat przedni są w stanie robić zdjęcia o bardzo wysokiej rozdzielczości. Całość zasila 3000 mAh akumulator litowo jonowy. System pozostaje bez zmian.

LG X power

Czym wyróżnia się X power? Pojemną baterią. Poza tym, jest to klasyczny średniak. Wyposażono go w 5,3-calowy ekran IPS TFT oferujący rozdzielczość 720p. Wyświetlacz chroniony jest przez szkło Corning Gorilla Glass 3. Moc obliczeniowa dostarczana jest przez czterordzeniowy procesor MediaTek MT6735 taktujący z częstotliwością 1.3 GHz i wspomagany przez 2 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna wynosi 16 GB.

Producent zaimplementował tu 13 Mpix aparat główny oraz 5 Mpix aparat przedni. Preinstalowany system to Android w wersji 6. Wszystko zasila pojemny 4100 mAh akumulator litowo jonowy.

Ekran w smartfonach LG X cam, X screen, X mach, X power

Każdy z ekranów został wytworzony w technologii Quantum IPS i został powleczony warstwą szkła ochronnego Corning Gorilla Glass. Wyświetlacz IPS odznacza się świetnymi parametrami, wysoką jakością obrazu i niewygórowaną ceną. Dlatego tak chętnie stosowany jest w przeróżnych urządzeniach mobilnych.

Czy możliwa jest samodzielna naprawa ekranu w telefonach LG X cam, X screen, X mach, X power?

Smartfony LG X cam, X screen, X mach i X power wykonane zostały w taki sposób, że samodzielna naprawa ekranu jest w nich niemożliwa. Wiąże się to z połączeniem ekranu z szybką, a zostało ono wykonane przez przyklejenie szybki do wyświetlacza na całej powierzchni, przez co ich rozdzielenie nie będzie możliwe bez skorzystania ze specjalistycznego sprzętu.

Jeżeli chcesz wymienić lub naprawić szybkę, digitizer lub wyświetlacz w omawianych smartfonach, skorzystaj z naszej usługi wysyłkowej naprawy smartfonów. Sprawdź, jakie to proste.

Nasz serwis telefonów jest w mieście Siedlce ale często naprawiamy zepsuty telefon dla klientów z miast tj.: Białystok, Biała Podlaska, Lublin, Mińsk Mazowiecki oraz Warszawa.


Metalowy średniak LG

Smartfon z trzeciego kwartału 2015 roku zarejestrował dosyć przeciętną sprzedaż. Czy jedną z przyczyn była nazwa? A może obudowa wykonana w pełni z metalu? Mowa oczywiście o LG Zero. W tekście zaprezentujemy jego specyfikację, porozmawiamy o ekranie, a także zastanowimy się, czy możliwa jest samodzielna naprawa wyświetlacza.

Charakterystyka i skrócona specyfikacja smartfona LG Zero

Metalowy średniak LG Zero

LG Zero – jak nieco naprowadza nas jego nazwa – to przedstawiciel niskiej-średniej półki cenowej. Do zakupu składania stosunkowo niska cena i wysoki jej współczynnik do jakości telefonu. Poniżej prezentujemy specyfikację tej interesującej słuchawki.

LG Zero – specyfikacja

Zacznijmy klasycznie od ekranu. Za wyświetlanie treści odpowiedzialny jest 5-calowy ekran IPS LCD ISO-Cell oferujący rozdzielczość na poziomie 720p z zagęszczeniem pikseli na cal na poziomie 294 ppi. Ekran chroniony jest przez wypukłe szkło 2.5D Arc Glass z warstwą ochronną Corning Gorilla Glass 3. Za moc obliczeniową odpowiedzialny jest czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 410 taktujący ze skromną częstotliwością 1.2 GHz. CPU współpracuje ze zintegrowanym GPU Adreno 306. Pojemność pamięci operacyjnej nie powala. Znajdziemy tu zaledwie 1,5 GB. Pamięć wbudowana to również skromne 16 GB.

LG Zero robi całkiem ładne zdjęcia. Wszystko za sprawą13 Mpix aparatu głównego z przesłoną f/2.0, a także aparatu przedniego o matrycy 8 Mpix. Nie zabrakło najważniejszych interfejsów bezprzewodowych. Znajdziemy tu Wi-Fi w standardzie n, Bluetooth w wersji 4.1 Low Energy i port USB 2.0. Preinstalowany system to Android 5.1.1. Lollipop, natomiast za zasilanie odpowiada akumulator litowo jonowy o pojemności 2050 mAh. Wszystko zamknięto w szczelnej obudowie z aluminium.

Nieco więcej o ekranie w LG Zero

LG zdecydowało się na umieszczenie w smartfonie niezwykle popularny wyświetlacz IPS LCD, który spotkamy w większości low-endów i mid-range’ów. Ekran ten oferuje przyzwoite kąty widzenia, poprawne wyświetlanie kolorów z dużej palety obsługiwanych barw (10 milionów kolorów). Poza tym posiada duży kontrast i jest całkiem czytelny. Cena ekranów IPS LCD sprawia, że są to jedne z atrakcyjniejszych cenowo wyświetlaczy, stanowiących często optimum między jakością obrazu a ceną ekranu.

Czy możliwa jest samodzielna naprawa ekranu w telefonie LG Zero?

Odpowiadając na to pytanie, warto rozgraniczyć smartfony na te, w których samodzielna naprawa może być przeprowadzona i na te, których nie będziemy w stanie naprawić samodzielnie. LG Zero należy do drugiej grupy urządzeń. Dlaczego?

Producenci kleją ekrany w smartfonach na dwa sposoby: klejąc wyświetlacz do szybki na całej powierzchni lub wyłącznie na krawędziach. Jeżeli ekran klejony jest na krawędziach, wówczas w prosty sposób bez skomplikowanej aparatury rozdzielimy poszczególne warstwy ekranu. Jeżeli natomiast ekran jest klejony na całej powierzchni, wówczas samodzielna wymiana lub naprawa wyświetlacza, szybki, lub digitizera będzie niemożliwa. Zatem co zrobić w takim przypadku?

Najlepiej skorzystać z usługi profesjonalnej naprawy komponentów ekranu. Obecnie najefektywniejszą metodą takiej naprawy jest usługa wysyłkowego naprawiania ekranów w telefonach. Decydując się na wysyłkową naprawę telefonu, otrzymujesz gwarancję najlepszej ceny usługi i możliwie krótki czas realizacji. Dlaczego? Wysyłając sprzęt LG do ismartfon.pl omijasz pośredników, którzy sztucznie zawyżają cenę usługi, a także wydłużą czas jej trwania. Masz problem z pękniętą szybką lub uszkodzonym wyświetlaczem w LG Zero? Zamów naprawę i wyślij nam swój smartfon. My zajmiemy się naprawą i odeślemy telefon w niecałe 3 dni.