Czemu ismartfon?


Serwis telefonów ismartfon.pl

Serwis telefonów ismartfon.pl regeneruje wyświetlacze LCD wymieniając zbitą szybkę w telefonie.

Serwis ismartfon.pl nieustannie stara się zapewnić najwyższą jakość obsługi klienta i dokłada wszelkich starań, aby zapewnić 100% satysfakcji z zakupu i kontaktu z nami.

Każda opinia ma dla nas wielkie znaczenie. Liczymy się ze zdaniem konsumenta i jest to dla nas wyzwanie sprostać nieustannie zmieniającym się wymaganiom.

Serwis urządzeń ismartfon.pl czeka również na międzynarodowych klientów. Skontaktuj się ze mną w celu omówienia szczegółów.

Paweł Marchel Właściciel Firmy RING KING

Paweł Marchel – właściciel firmy ismartfon.pl (dawniej RING KING)

Wysyłkowa naprawa telefonów komórkowych

Z myślą o naszych obecnych klientach i tych, którzy dopiero się o ismartfon.pl w Siedlcach dowiedzą postanowiliśmy jeszcze bardziej usprawnić proces naprawy telefonu komórkowego.

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej lub czytaj dalej, gdzie tłumaczymy na czym to polega.

WYSYŁKOWA NAPRAWA TELEFONÓW DOOR-TO-DOOR – JAK TO DZIAŁA?

  1. Wybierz naprawę i ustal datę odbioru telefonu składając zamówienie.
  2. Zabezpiecz telefon do transportu i przekaż go naszemu kurierowi.
  3. Otrzymasz zmiany odnośnie przebiegu naprawy przez email.
  4. Po około 3 dniach odbierz naprawiony telefon od kuriera.
  5. Korzystaj z telefonu bez obaw z naszą gwarancją serwisową.

CO OTRZYMUJESZ?

  1. Na każdą naszą naprawę udzielamy 12 miesięcy gwarancji.
  2. Po wykonaniu naprawy telefonu otrzymujesz paragon lub fakturę VAT 23%.
  3. Możliwy rabat przy kilku zleceniach naprawy telefonów.
  4. Wysyłkę zwrotną wykonujemy w ciągu 48-72h od otrzymania telefonu.

Naprawa telefonu w ismartfon.pl

Serwis telefonów ismartfon.pl wyposażony jest w nowoczesne maszyny przeznaczone do napraw nawet najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń.

Wysyłkowa naprawa telefonów pozwala nam dotrzeć do klientów z całej Polski, którzy do tej pory nie mogli skorzystać z naszych profesjonalnych usług ze względu na odległość geograficzną.

Wyciągamy pomocną dłoń do wszystkich szukających dobrych i rzetelnych usług naprawczych. Jeśli masz jeszcze wątpliwości zadzwoń, a chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Naprawa telefonów door-to-door, to zarówno komfort dla wszystkich chcących naprawić uszkodzony telefon, a także gwarancja profesjonalnie wykonanej usługi.

Wymieniając szybkę sklejamy ją na całej powierzchni, tak jak robi to producent, natomiast w dużo niższej cenie. Otrzymujesz od nas perfekcyjnie naprawiony telefon, z którego będziesz mógł się jeszcze długo cieszyć.

Dziękuje, że zainteresowałeś się naszą ofertą :)

Jeśli jesteś zainteresowany, chcę Ci pokazać jakie 4 największe błędy popełniają ludzie decydując się na naprawę telefonu.

Zapisz się po darmowy poradnik.

P.S.

OSTRZEŻENIE: Wchodzenie do „świata smartfonów” może prowadzić do skutków ubocznych takich jak: naprawienie telefonu w najlepszy możliwy sposób, zadowolenie z siebie i z życia, wydłużenie żywotności smartfona oraz sława wśród rodziny i znajomych.